Меню
Кошик

Заспокійливі засоби

Антистрес краплі для собак
Препарат знижує стрес і заспокоює собак, завдяки ефекту екстракту валеріани, який міститься в мікрокапсулах. Працює за принципом повільного вивільнення і тривалої ефективності. Підходить для всіх порід і вікових груп. Вказівки до застосування Використовуйте в разі надмірного занепокоєння у тварини ..
299.27 ₴ Без ПДВ:299.27 ₴
Beaphar Нашийник No Stress Collar dog 65 см
Хіт
Заспокійливий нашийник для собак
Нашийник для зняття стресу - ефективно усуває проблеми поведінки, викликані стресовою ситуацією у собак віком старше 12 тижнів. Натуральні та безпечні активні інгредієнти (ефірні масла валеріани 2,47%, лаванди 0,94%) поступово вивільняються протягом усієї дії нашийника. Ефект настає через 1 годину п..
275.65 ₴ Без ПДВ:275.65 ₴
Знеболюючий препарат на основі конопляної олії для собак та котів
20 таб
40 таб
Знеболюючий препарат на основі конопляної олії (канабідіол). Каннабідіол - працює по «шляху болю» в периферичних нейронах, спинному та головному мозку. І в імунних клітинах (макрофагах, опасистих клітинах і гліальних клітинах, які відповідають за біль при запаленні). Melofeed (супероксиддисмутаза) –..
576.44 ₴ Без ПДВ:576.44 ₴
Препарат застосовують собакам та цуценятам для зниження збудження та корекції психогенних порушень поведінки при стресах
Рідина коричневого кольору зі специфічним запахом складових допускається осад. ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ АТС vet класифікаційний код: QN06BX інші ветеринарні препарати, що надають психостимулюючу та ноотропну дії. QN06BX22 Фенібут. Фенібут є фенільним похідним гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК) та ..
121.48 ₴ Без ПДВ:121.48 ₴
Препарат призначають для зниження збудження та корекції психогенних порушень поведінки у котів та собак при стресах
ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ АТС vet класифікаційний код QN06BX - Інші психостимулятори та ноотропи. QN06BX22 – Фенібут. Фенібут, що входить до складу препарату, є фенільним похідним ГАМК та фенілетиламіну. Позитивно впливає на метаболічні процеси у нервових клітинах головного мозку. Фенібут проявляє ..
156.94 ₴ Без ПДВ:156.94 ₴
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)