Меню
Кошик

Засоби для вух

Препарат призначений для лікування собак та котів при отитах різної етіології
AnimAll VetLine вушні краплі для котів та собак. Фармакологічні властивості Поліміксин В – поліпептидний антибіотик, який належить до групи поліміксинів. Він впливає на цитоплазматичну мембрану мікроорганізму, взаємодіючі з фосфоліпідами. Це призводить до порушення проникливості мембрани. Поліміксин..
91.64 ₴ Без ПДВ:91.64 ₴
Arterium Аурікап 100 мл
Хіт
Засіб для м'якого догляду за вухами собаки та котів
Розчин для очищення вух котів і собак. Ефективно доглядає за зовнішнім слуховим проходом тварини, знижуючи ризик виникнення у нього отитів. ..
125.44 ₴ Без ПДВ:125.44 ₴
Мазь вушна для собак та котів
Фармакологічні властивості ACT-VET класифікаційний код: QS02C. Препарати, що застосовуються у отології. Комбіновані препарати, що містять кортикостероїди та протимікробні собі. Отігель - антимікробний, антипаразитарний, протигрибковий та протизапальний препарат у формі гелю для зовнішнього застосува..
189.11 ₴ Без ПДВ:189.11 ₴
Лосьйон застосовують як гігієнічний засіб для очищення вух собак і котів
ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ Дія лосьйону обумовлена ​​властивостями комплексу діючих та допоміжних речовин. Засіб має антимікробну, протизапальну, епітелізуючу дію, діє заспокійливо, усуває свербіж. БЕНЗАЛКОНІЯ ХЛОРИД – володіє широким спектром антимікробної активності та бактерицидними властивостями..
134.82 ₴ Без ПДВ:134.82 ₴
Препарат призначений для лікування собак котів та декоративних кроликів при отитах різної етіології
ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ Отофлокс діє протипаразитарно, фунгіцидно, протимікробно; має протизапальні та протисвербіжні властивості. Фармакологічна дія Отофлоксу обумовлена ​​властивостями івермектину, клотримазолу, флуорфеніколу та бетаметазону. Івермектин належить до групи авермектинів, які проду..
144.41 ₴ Без ПДВ:144.41 ₴
Лікування собак та котів при інфекційно запальних захворюваннях очей та вух
ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ Комбіновані препарати, що містять кортикостероїди і протимікробні засоби. ДЕКСАМЕТАЗОН І ПРОТИМІКРОБНІ ЗАСОБИ. КОД АТХ S0ЗС A01. ЦИПРОНОРМ – комбінований препарат, що має виражені протимікробні та протизапальні властивості, зумовлені дією ципрофлоксацину та дексаметазону. ..
110.51 ₴ Без ПДВ:110.51 ₴
Краплі вушні для собак та котів
Фармакологічні властивості Препарат отибіовін має широкий протимікробний спектр дії, за рахунок аміноглікозидного антибіотика, який діє бактерицидно на деякі грампозитивні та більшість грамнегативних бактерій (E. coli, Salmonella, Shigella, Enterobakter aerogenes, Klebsiella, Pseudomons auru. subsp...
183.23 ₴ Без ПДВ:183.23 ₴
Гігієна вух для собак та котів
Молочна кислота освітлює пігментацію та сліди після запалень та ефективно відлущує шкіру. Завдяки саліциловій кислоті розчин глибоко проникає у місце нанесення. Також пригнічує діяльність потових та сальних залоз. Сприяє розм'якшенню зовнішнього шару шкірного покриву та його поступове знебарвлення, ..
223.65 ₴ Без ПДВ:223.65 ₴
Бальзам для вух собак
Швидко очищає і м'яко доглядає вушну раковину. Зручний у застосуванні – не вимагає застосування ватяних тампонів та паличок. Не травмує вушну раковину. Має дезодоруючу дію. Містить арніку та гліцерин...
389.72 ₴ Без ПДВ:389.72 ₴
Dr.Clauder's Ear Care 50 мл
-10 %
Засіб для м'якого догляду за вухами собаки
Др.Клаудерс Догляд за вухами створений для очищення вушних раковин у собаки. М'яко очищає, дезінфікує, запобігає зневодненню зовнішніх каналів вуха у тварин...
386.39 ₴ 347.75 ₴ Без ПДВ:347.75 ₴
Лікування собак хворих на гострі та хронічні зовнішні отити
Суспензія білого кольору. Лікування собак, хворих на гострі та хронічні зовнішні отити, спричинені мікроорганізмами, до орбіфлоксацину та грибами, чутливими до позаконазолу (наприклад, Malassesia pachydermatis). Фармакологічні властивості АТС vet класифікаційний код QS02CA91 – ветеринарні препарати,..
634.12 ₴ Без ПДВ:634.12 ₴
ProVet SaniPet Лосьйон гігієнічний для вух 15 мл
Хіт
Краплі для гігієни вух кішок і собак
Компоненти, що входять до складу лосьйону, допомагають ретельно очистити вушну раковину і слуховий прохід від вушної сірки, ексудату і забруднень. Завдяки рослинним компонентам засіб покращує стан шкіри вушної раковини і слухового проходу. Лосьйон застосовують для профілактики інфекційних і запальни..
45.06 ₴ Без ПДВ:45.06 ₴
Trixie Вушні краплі 2547 50 мл
Хіт -10 %
Засіб для м'якого догляду за вухами тварин.
Лосьйон для догляду за вухами тварин очищає вуха від бруду, пилу і т.д. Регулярне використання лосьйону допомагає зберегти вухам тваринного здоров'я. Легке використання лосьйону забезпечується дозатором для точної кількості крапель. Підходить для собак, кішок і гризунів. Рекомендації щодо застосуван..
136.47 ₴ 122.82 ₴ Без ПДВ:122.82 ₴
Для догляду за собаками та котами тонік
Спеціалізований тонік для догляду за собаками та котами. • Збагачений цінними компонентами, які забезпечують правильну гігієну вух улюбленця - саліциловою кислотою, олією чайного дерева і екстрактом м'яти • Заспокійлива формула полегшує дискомфорт, який відчуває тварина при спробі розчесати вухо для..
350.78 ₴ Без ПДВ:350.78 ₴
VetExpert Отіфлеш 125 мл
Акція -15 %
Для промивання вушних каналів собак та котів
ГІГІЄНІЧНИЙ ПРОДУКТ ДЛЯ ПРОМИВАННЯ ВУШНИХ КАНАЛІВ У КОТІВ І СОБАК OtiFlush можна використовувати для промивання запалених вушних каналів, у вигляді монотерапії або в процесі підготовки до лікування. Продукт не призводить до збільшення бактеріальної резистентності. • Оптимальний рН 5 і хлоргексидин ..
355.48 ₴ 302.16 ₴ Без ПДВ:302.16 ₴
Емульсія для вух собак та кішок
ЕМУЛЬСІЯ ДЛЯ ВУХ СОБАК І КІШОК OtiHelp ідеально підходить для підтримки та відновлення нормальної функції слухових каналів. Він може бути використаний проти бактеріальних і грибкових інфекцій, незалежно від їх етіології. Продукт не призводить до збільшення бактеріальної резистентності. • Оптимальни..
340.46 ₴ Без ПДВ:340.46 ₴
Антисептичний засіб для промивання зовнішнього слухового каналу у котів і собак
Рідина прозора жовтуватого кольору. Застосування Застосовують препарат як антисептичний засіб для промивання зовнішнього слухового каналу у котів і собак, що сприяє ефективному догляду, профілактиці запальних процесів у вухах. Дозування Заповнити слуховий канал препаратом, злегка промасувати рухому ..
184.03 ₴ Без ПДВ:184.03 ₴
Вушні краплі для лікування отиту у собак
Фармакологічні властивості Комплекс із трьох активних компонентів забезпечує як антибіотичну, так і антигрибкову дію, а також дію для полегшення запалення та сверблячки, що супроводжують отит, завдяки гентаміцину (у вигляді сульфатної форми), міконазолу (у вигляді нітратної форми) та гідрокортизону ..
494.47 ₴ Без ПДВ:494.47 ₴
Лікування собак котів дрібних екзотичних і декоративних тварин (дек. кролів, хом’яків, щурів, мишей, мурчаків, папуг, рептилій) при гострих та хронічних запаленнях очей і вух
Суспензія білого кольору. Фармакологічні властивості Комбінований хіміотерапевтичний засіб, поєднує антибіотик широкого спектра дії з групи фторхінолонів (ципрофлоксацин) та глюкокортикостероїд (дексаметазон), має антибактеріальні, протизапальні, протиалергійні та десенсибілізуючі властивості. Ципро..
46.15 ₴ Без ПДВ:46.15 ₴
Краплі очні вушні для собак та котів
Краплі очні-вушні Комбіхелс 10 мл. Цільова група: Собаки та Коти..
52.91 ₴ Без ПДВ:52.91 ₴
Фарматон АМІТРАЗИН 10 мл
Хіт
Краплі вушні для собак котів та хутряних звірів
Фармакологiчнi властивості ATCvet QP53АС, піретроїди, включаючи синтетичні сполуки (ATCvet QP53АD01, амітраз). Амітраз – акарицид із групи амідинів, активний щодо саркоптоїдних кліщів (Otodectes spp., Psoroptes,Notoedres cati), а також Demodex spp. Амітраз діє контактно, порушуючи октопамінрецептор..
21.04 ₴ Без ПДВ:21.04 ₴
Краплі вушні для собак котів та хутряних звірів
Фармакологические свойства Амитраз – акарицид из группы амидинов, активный в отношении саркоптоидных клещей (Otodectes spp., Psoroptes, Notoedres cati), а также Demodex spp. Амитраз действует контактно, нарушая октопаминрецепторы нервной системы клеща, что вызывает паралич и гибель паразитов, отрица..
28.28 ₴ Без ПДВ:28.28 ₴
Краплі вушні для собак котів та декоративних гризунів
Фармакологiчнi властивостi Гентаміцин — аміноглікозидний антибіотик, який діє бактерицидно на деякі грампозитивні та більшість грамнегативних бактерій такі, як: Staphylococcus aureus, Streptococcus spp., Escheriсhia coli, Salmonella spp., Pseudomonas aeruginosa, Pasteurella multocida, а також мікопл..
25.43 ₴ Без ПДВ:25.43 ₴
Краплі вушні для собак котів та декоративних гризунів
Фармакологiчнi властивостi АТС vet класифікаційний код QS02 – ветеринарні препарати, що застосовуються в отології. QS02AA01 – Хлорамфенікол. Хлорамфенікол – синтетичний антибіотик, що має широкий спектр антимікробної дії, активний по відношенню до більшості грампозитивних та грамнегативних мікроорга..
22.93 ₴ Без ПДВ:22.93 ₴
Показано з 1 по 24 із 31 (2 сторінок)