Меню
Кошик

Собаки

Собаки стали невід'ємною частиною життя багатьох з нас. Завівши собаку, ми отримуємо вірного і надійного друга, який ніколи не зрадить. Але поряд з цим ми ще й стаємо відповідальними за життя та благополуччя свого вихованця.

Чим годувати собаку?

Це питання непокоїть кожного власника. Щоб собака був веселим, життєрадісним і найголовніше здоровим, необхідно в першу чергу подбати про його харчування. Корм для собак на сьогодні це найоптимальніший варіант харчування, який забезпечить вашого вихованця всіма необхідними для нормального розвитку елементами.

Існує величезна кількість найрізноманітнішого корму. Весь представлений асортимент можна розділити на сухий та вологий. Сухий корм зручно використовувати та його вистачає надовго. Головний недолік такого корму, це відсутність у ньому вологи. Через це собака має пити більше води. А вологий корм за консистенцією нагадує м'ясо, і тому він легше засвоюється організмом.

 

Від складу безпосередньо залежить і якість кормів, і відповідно, їх ціна. Залежно від цього виділяють кілька класів:

 

  • економ — найдешевші, у складі субпродукти, різні злаки та багато хімічних добавок;
  • преміум — присутній м'ясо, але водночас є субпродукти та смакові добавки;
  • суперпреміум або холістики — повністю складаються з м'яса, можливі рослинні добавки, тому найдорожчі.

Як бачите, головна відмінність усіх кормів — це якість інгредієнтів, наявність різноманітних мінералів та вітамінів, і найголовніше — штучних добавок.

Як вибрати корм для собаки?

Вибираючи корм, необхідно звертати увагу на вік вашого вихованця, його спосіб життя, породу та особливості здоров'я. Корми для молодих, дорослих та літніх собак кардинально відрізняються за складом, оскільки для кожного віку необхідний різний набір вітамінів та інших корисних речовин. Окремо стоїть питання, чим годувати цуценя.

Чим годувати цуценя

Корм для цуценят — це замінник молока і в його складі дуже багато мікро - і макроелементів, що обходяться для зростання і правильного розвитку організму. Ще дуже важливо враховувати породу вашого собаки. Корми для дрібних, середніх та великих порід теж відрізняються за складом. Звичайно, існують універсальні корми, які можна давати всім собакам. Але вони не враховують специфіки тієї чи іншої породи і містять у своєму складі універсальний набір елементів.

А якщо у вашого собаки проблеми зі здоров'ям, то процес вибору корму має бути ґрунтовним. Вам підійдуть спеціальні корми, склад яких підібраний з урахуванням конкретного захворювання. Окремо можна виділити корми проти ожиріння, для годуючих та вагітних собак. Перед вибором того чи іншого корму рекомендуємо порадитися з ветеринаром, особливо якщо у вашого собаки є проблеми зі здоров'ям. Не варто довіряти рекламі, краще подивіться на реакцію вихованця — собака ніколи не їстиме поганий корм.

А як доглядати за собакою?

Це ще одне питання, яке непокоїть власників. Адже, правильний догляд за собакою — це важливий аспект, що впливає на її здоров'я, як фізичне, так і психічне, поряд із добрим харчуванням. У нас ви зможете знайти абсолютно всі товари для собак, без яких складно буде забезпечити гарне та веселе життя вашому вихованцю: різні іграшки, косметичні та лікувальні засоби, амуніція для подорожей та поїздок у транспорті, а також багато іншого.

Особливо варто виділити категорію «туалет для собак», адже багато собак сьогодні проживають у квартирах разом зі своїми господарями, і не завжди буває можливість вивести тварину на вулицю. Особливо це актуально для хворих або собак, що годують.

У нашому інтернет магазині ви можете купити всі необхідні зоотовари для вашої собаки. Доставка товарів здійснюється в Київ, Дніпро, Одесу, Львів, Харків та інші міста України Новою Поштою. В Одесі можливе самовивезення.