Меню
Кошик

Royal Canin

Royal Canin Ageing 12+ 2 кг
Хіт
Повнораціонний сухий корм для зрілих кішок старше 12 років
Ейджінг 12+. Повнораціонний сухий корм для старіючих кішок у віці від 12 років. стимулювання апетиту У деяких кішок з віком знижується сенсорне сприйняття запаху і смаку, що призводить до зменшення споживання корму. Раціон AGEING 12+ допомагає стимулювати апетит старіючої кішки завдяки високій смако..
646.65 ₴ Без ПДВ:646.65 ₴
Royal Canin Ageing 12+ wet in gravy 85 гр
Хіт
Соус для кішок старше 12 років
Ейджінг 12+ соус. Повнораціонний вологий корм (шматочки в соусі) для старіючих кішок у віці від 12 років Здоров'я суглобів: ЕПК / ДГК Допомагає підтримувати здоров'я суглобів завдяки високому рівню жирних кислот ЕПК і ДГК. Інстинктивні переваги Формула відповідає макронутріентному профілем, інстин..
35.99 ₴ Без ПДВ:35.99 ₴
Royal Canin Ageing Sterilised 12+ 2 кг
Хіт
Повнораціонний сухий корм Ageing Sterilised 12+ для зрілих стерилізованих кiшок старше 12 років
Ейджінг 12+ Стерелайзд. Повнораціонний сухий корм для старіючих стерилізованих кішок у віці від 12 років. Підтримання ваги У деяких кішок з віком знижується рівень активності, що призводить до набору ваги. Раціон AGEING STERILISED 12+ містить помірний рівень жиру, допомагає підтримувати оптимальну ..
646.65 ₴ Без ПДВ:646.65 ₴
Сухий корм для кішок при харчовій алергії/непереносимості
Аналердженік Феліні. Повнораціонний дієтичний корм для кішок при небажаної реакції на корм Показання: Небажана реакція на корм (НКР), що проявляється порушенням функції шкіри і/або травного тракту: - діагностика: елімінаційна дієта - лікування Атопічний дерматит котів (FAD), пов'язаний із небажаною..
1136.48 ₴ Без ПДВ:1136.48 ₴
Сухий корм для собак при харчовій алергії/непереносимості
3 кг
8 кг
Аналердженік Канін. Повнораціонний дієтичний корм для собак при небажаної реакції на корм Показання: Небажана реакція на корм (НРК), що проявляється порушенням функції шкіри і / або травного тракту: -діагностика: елімінаційна дієта -лікування Атопічний дерматит собак (CAD), пов’язаний із небажаною..
2651.96 ₴ Без ПДВ:2651.96 ₴
Сухий корм для собак малих порід при харчовій алергії/непереносимості
1.5 кг
3 кг
Спеціалізований дієтичний сухий корм розроблений для задоволення харчових потреб вашого собаки. Royal Canin Anallergenic Small Dog має рецепт, адаптований для собак дрібних порід із харчовою алергією або непереносимістю. Royal Canin Anallergenic Small Dog забезпечує вашого собаку надзвичайно гідролі..
606.93 ₴ Без ПДВ:606.93 ₴
Royal Canin Appetite control care in gravy 85 гр
Хіт
Для стерилізованих/кастрованих котів віком схильних до випрошування корму
Повнорацiонний вологий раціон для стерилізованих/кастрованих котів віком від 12 місяців до 7 років, схильних до випрошування корму ДОВЕДЕНА ЕФЕКТИВНІСТЬ Понад 90% власників повідомили про зменшення частоти випрошування корму після 4 тижнів годування сухим раціоном Royal Canin Appetite Control Car..
37.53 ₴ Без ПДВ:37.53 ₴
Повноцінний замінник молока кішки для кошенят від народження до відлучення
Якщо кошеня не може отримувати материнське молоко (у посліді багато кошенят, у матері недостатньо молока і т.д.), необхідно використовувати замінник, наскільки можна близький за своїми властивостями до котячого молока. Замінник котячого молока повинен: Відповідати можливостям травної системи маленьк..
663.54 ₴ Без ПДВ:663.54 ₴
Royal Canin Babycat wet in mousse 195 гр
Хіт
для котенят до чотирьох місяців і вагітних і годуючих кішок (мус)
Мазер & Бебікет. Повнораціонний вологий корм для кішки в період вагітності і лактації, а також для кошенят в першу фазу росту - від відлучення до 4 місяців (1-4 місяці) 1-я фаза зростання: легкий старт Допомагає підтримувати природні захисні сили організму кошеня 1-ї фази зростання. Підтриманням і..
77.99 ₴ Без ПДВ:77.99 ₴
Royal Canin BABYDOG MILK 2 кг
Хіт
Повноцінний замінник молока для цуценят від народження до відлучення
Якщо цуценя не може отримувати материнське молоко (у посліді багато цуценят, у матері недостатньо молока і т.д.), необхідно використовувати замінник, наскільки можна близький за своїми властивостями до сучого молока. Замінник молока повинен: Відповідати можливостям травної системи маленького цуценя,..
2026.08 ₴ Без ПДВ:2026.08 ₴
Royal Canin British Shorthair Adult 10 кг
Хіт
Повнораціонний сухий корм для дорослих кішок породи Британська короткошерстна
400 гр
2 кг
4 кг
10 кг
Брітіш Шортхейр Едалт. Повнораціонний сухий корм для дорослих кішок породи британська короткошерста старше 12 місяців. Особливі щелепи британської короткошерстої Спеціально розроблена велика крокету зігнутою форми адаптована для широких щелеп кішок породи британська короткошерста. Унікальна крокету..
3193.34 ₴ Без ПДВ:3193.34 ₴
Royal Canin British Shorthair Adult 85 гр
Хіт
Повнораціонний вологий корм для дорослих кішок породи Британська короткошерстна (соус)
Брітіш Шортхейр Едалт. Повнораціонний вологий корм для дорослих кішок породи британська короткошерста у віці від 12 місяців. Помірний вміст енергії Кішки породи британська короткошерста відрізняються масивним, міцним і м'язистим тілом. Раціон має адаптоване вміст жиру для ефективного контролю ваги...
36.76 ₴ Без ПДВ:36.76 ₴
Royal Canin Chihuahua Adult 1.5 кг
Хіт
Повнораціонний сухий корм для дорослих собак породы Чихуахуа
500 гр
1.5 кг
Повнораціоний ЗБАЛАНСОВАНИЙ КОРМ ДЛЯ ДОРОСЛИХ СОБАК ПОРОДИ ЧИХУАХУА В ВОЗРАСТЕ ВІД 8 МІСЯЦІВ Раціон задовольняє навіть самий вибагливий апетит завдяки комбінації трьох факторів: адаптованому розміром і формою крокет, унікальною формулою із спеціально підібраними ароматами. Формула раціону сприяє осл..
461.94 ₴ Без ПДВ:461.94 ₴
Повнораціонний вологий корм для дорослих собак породи чіхуахуа (паштет)
Чихуахуа Едалт. Повнораціонний вологий корм для дорослих собак породи чихуахуа в віці від 8 місяців. Здоров'я шкіри і якість вовни Раціон містить поживні речовини, які допомагають підтримувати здоров'я шкіри і якість вовни. Здорове травлення Раціон допомагає підтримувати здоров'я травної системи. ..
39.72 ₴ Без ПДВ:39.72 ₴
Royal Canin Chihuahua Puppy 1.5 кг
Новинка Хіт
Повнораціонний сухий корм для цуценят породи Чихуахуа
500 гр
1.5 кг
Повнораціоний ЗБАЛАНСОВАНИЙ КОРМ ДЛЯ ЩЕНКОВ ПОРОДИ ЧИХУАХУА ВІКОМ ДО 8 МІСЯЦІВ Завдяки добірним натуральним ароматам і спеціально адаптованим текстурі і розміром крокети, корм має максимальну апетитні навіть для самих маленьких і вибагливих цуценят чихуахуа. Формула раціону знижує обсяг і зменшує не..
461.94 ₴ Без ПДВ:461.94 ₴
Повнораціонний вологий корм для собак різного розміру із чутливою шкірою схильною до подразнень
DERMACOMFORT (Дермакомфорт Ол Сайзес) Повнораціонний вологий корм для собак різного розміру із чутливою шкірою, схильною до подразнень Шкіра собаки реагує на харчові, сезонні та екологічні подразники. Велика кількість подряпин можуть пошкодити шкіру, порушивши її захисний бар’єр. Підтримання здор..
34.03 ₴ Без ПДВ:34.03 ₴
Royal Canin Diabetic 1.5 кг
Хіт
Сухий корм для кішок з цукровим діабетом
Діабетик Феліні. Повнораціонний дієтичний корм для кішок при цукровому діабеті Показання: Цукровий діабет та кондиція тіла ≤ 6/9 Цукровий діабет та кондиція тіла ≤ 7/9, до досягнення контролю глікемії Протипоказання: Ріст, вагітність / лактація Потрібна консультація ветеринарного лікаря...
798.82 ₴ Без ПДВ:798.82 ₴
Royal Canin Diabetic скибочки в соусі 85 гр
Хіт
Скибочки в соусі для кішок з цукровим діабетом
Показання: Цукровий діабет та кондиція тіла ≤ 6/9 Цукровий діабет та кондиція тіла ≤ 7/9, до досягнення контролю глікемії Протипоказання: Ріст, вагітність / лактація Потрібна консультація ветеринарного лікаря...
36.19 ₴ Без ПДВ:36.19 ₴
Royal Canin Digest Sensitive Care wet in gravy 85 гр, 1 шт
Хіт
Соус для дорослих кішок з чутливим травленням
Зменшення запаху фекалій, висока перетравність Має високу перетравність та допомагає зменшити запах фекалій. Здоров’я сечовидільної системи Допомагає підтримувати здоров'я сечовидільної системи. Підтримання оптимальної ваги Допомагає підтримувати оптимальну вагу...
37.53 ₴ Без ПДВ:37.53 ₴
Повнораціонний сухий корм для дорослих собак дрібних порід з чутливою системою травлення
Шлунково-кишкові розлади можуть бути ознакою чутливого травлення Корм високого рівня засвоюваності підтримує оптимальну роботу системи травлення, що сприяє покращенню загального стану здоров’я вашого собаки. Покращення якості фекалій Точно збалансована формула раціону забезпечує оптимальну роботу с..
826.64 ₴ Без ПДВ:826.64 ₴
Додатковий корм для заохочення при дресуванні щенят старше 2 місяців та дорослих собак
EDUC EDUC = EDUCATION: навчання та дресирування цуценят та дорослих собак Рекомендується як додаткове харчування (ласощі) для заохочення при навчанні та дресируванні щенят старше 2 місяців та дорослих собак. НИЗЬКИЙ ЗМІСТ КАЛОРІЙ < 3 ККАЛ У КРОКЕТІ Поєднує низький вміст калорій (менше 3 ккал в одній..
40.52 ₴ Без ПДВ:40.52 ₴
Додатковий корм під час помірної або інтенсивної активності для дорослих собак
ENERGY Рекомендується як додатковий корм (ласощі) під час помірної або інтенсивної активності для дорослих собак. ЗАРЯД ЕНЕРГІЇ Містить значну кількість коротколанцюгових жирних кислот, що забезпечують потужний заряд енергії для підтримання активності собак. СПОСІБ ВЖИВАННЯ: Дотримуватися рекомендов..
40.52 ₴ Без ПДВ:40.52 ₴
Royal Canin Exigent Mini 3 кг
Хіт
Повнораціонний сухий корм для дорослих собак дрібних порід вередливих до їжі
Задовольняє апетит вибагливих собак Містить інгредієнти та високоякісні білки, спеціально дібрані для собак малих розмірів. Аромат раціону MINI EXIGENT стимулює апетит навіть найвибагливіших собак. Розмір, форма та текстура крокет MINI EXIGENT були спеціально розроблені для мініатюрних щелеп. Крокет..
826.64 ₴ Без ПДВ:826.64 ₴
Royal Canin Fibre Response Feline 2 кг
Хіт
Дієта для кішок при порушеннях травлення
400 гр
2 кг
4 кг
Показання: Гострий або хронічний запор Мегаколон необстуктивного походження Протипоказання: Кишкова непрохідність, обструкція Обструктивний мегаколон. Потрібна консультація ветеринарного лікаря...
979.65 ₴ Без ПДВ:979.65 ₴
Показано з 1 по 24 із 380 (16 сторінок)