Меню
Кошик

Аксесуари для акваріума

Tetra AlguMin 250 мл
Хіт
Засіб проти водоростей
Одноклітинні водорості можуть розмножуватись дуже швидко, чим завдають суттєвої шкоди екосистемі акваріума. Щоб запобігти цьому, бренд Тетра пропонує сучасний препарат з м’якою біологічною дією – Tetra AlguMin. Він підходить для всіх прісноводних акваріумів і діє природним шляхом. Tetra AlguMin, зав..
278.60 ₴ Без ПДВ:278.60 ₴
Засіб для підготовки води
Рідкий засіб Tetra «Aqua Safe» відмінно підійде для насичення акваріума життєво важливими компонентами. Завдяки корисним елементам в його складі та оптимізованій формулі надійно захищає рибу та рослини від шкідливих речовин, які містяться у водопровідній воді - Робить водопровідну воду придатною дл..
95.63 ₴ Без ПДВ:95.63 ₴
Добрива із залізом
Ефективний засіб Tetra «PlantaMin» відмінний вибір для акваріумних рослин. Зміст до складу поживних речовин і мікроелементів дуже добре впливає на ріст і здоров'я рослин. Препарат не токсичний і повністю безпечний - Зміцнює рослини, гарантуючи тривалий і ефективне постачання живильними елементами - ..
137.74 ₴ Без ПДВ:137.74 ₴
Засіб для підготовки води
Тетра РептоСейф забезпечує безпеку водопровідної води і перетворює її на сприятливе місце існування для рептилій, що задовольняє їх потребам. Шкідливі речовини, наприклад хлор, хлорамін та важкі метали, включаючи мідь та цинк, що містяться у водопровідній воді, миттєво нейтралізуються. Крім того, ві..
161.90 ₴ Без ПДВ:161.90 ₴
Засіб від помутніння води
Tetra Aqua Crystal Water – це комплексний препарат, який ефективно бореться з помутнінням води в акваріумі. Завдяки складу препарату частинки ґрунту, продукти життєдіяльності риб, залишки корму та часточки рослин зв’язуються у нерозчинений осад, після чого або виводяться фільтром, або осідають на дн..
181.57 ₴ Без ПДВ:181.57 ₴
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)