Меню
Кошик

Корм

Основний корм високої якості, розроблений спеціально для бійцівських риб і інших видів лабіринтових.
відрізняється високим вмістом протеїну, завдяки додаванню до складу корму креветок і дрібних морських рачків сприяє зростанню і розвитку плавників з вмістом натуральних підсилювачів природного забарвлення риб форма корму: пластівці..
144.04 ₴ Без ПДВ:144.04 ₴
Поживний збалансований корм для півників
Надзвичайно апетитні плаваючі гранули з натуральними підсилювачами кольору додадуть вашим рибкам красиву забарвлення Корм збагачений вітамінами та поживними речовинами для зміцнення імунної системи Чи не каламутить воду Форма корму: гранули..
40.27 ₴ Без ПДВ:40.27 ₴
Поживний збалансований корм для цихлід
Основний корм, що забезпечує різноманітне та смачне харчування для будь-яких видів цихлід. Завдяки збалансованому складу та вмісту всіх важливих поживних речовин, вітамінів і мікроелементів ідеально підходить для щоденного годування. - Нова формула корму у вигляді кульок із корисним концентратом міс..
3335.50 ₴ Без ПДВ:3335.50 ₴
Основний корм у вигляді паличок для всіх видів цихлид і інших великих декоративних риб - з формулою BioActive.
палички плавають на поверхні води і завдяки своїй формі приймають вид природного природного корму великих риб склад корму повністю відповідає потребам організму цихлид в споживанні протеїнів і спеціальних амінокислот підсилює натуральну забарвлення, життєву енергію риб і опірність хворобам форма ..
2583.14 ₴ Без ПДВ:2583.14 ₴
Основний гранульований корм для дискусів
ідеальний корм, повністю відповідний своїм кольором, складом і формою специфічних потреб дискус містить повноцінний збалансований комплекс вітамінів, поживних речовин і мікроелементів повільно опускається на дно акваріума корм сприяє поїдання його рибами повна відсутність небезпеки зараження хвор..
3315.27 ₴ Без ПДВ:3315.27 ₴
Повноцінний корм у вигляді суміші високоякісних пластівців з функціональними поживними речовинами
Повноцінний корм у вигляді суміші пластівців для всіх видів прісноводних декоративних риб Суміш семи різних видів пластівців з більш ніж 40 компонентів високоякісної сировини Біоактив-формула підтримує здорової імунну систему Більш того, корм містить пребіотики для підтримки функціональності орга..
2446.14 ₴ Без ПДВ:2446.14 ₴
Повноцінний корм у вигляді суміші високоякісних чіпсів з функціональними поживними компонентами
Повноцінний корм у вигляді суміші чіпсів для великих прісноводних декоративних риб будь-якого розміру Виготовлено за унікальною дбайливого низькотемпературної технології Тетра для збереження більшої поживної цінності компонентів Чіпси довго плавають на поверхні, перш ніж повільно потонути, тому во..
2965.72 ₴ Без ПДВ:2965.72 ₴
Повноцінний корм у вигляді високоякісних, повільно тонучих гранул з функціональними інгредієнтами
Повноцінний корм у вигляді дрібнозернистих гранул для прісноводних декоративних риб будь-якого розміру Гранули швидко розм'якшуються і повільно тонуть, саме тому це ідеальний корм для риб, що харчуються в середній частині акваріума Виготовлений із суміші більш ніж 40 компонентів високоякісної сиро..
3381.48 ₴ Без ПДВ:3381.48 ₴
Високоякісний повноцінний корм виготовляється за дбайливого низькотемпературної технології
Концентрат забарвлення для красивих, яскравих рибок Повноцінний корм з неймовірно поживними властивостями - ідеальний вибір для харчування риб Бережна низькотемпературна технологія виготовлення дозволяє зберегти високу живильну цінність і стабільність вітамінів Містить пребіотики для поліпшення т..
58.14 ₴ Без ПДВ:58.14 ₴
Корм для черепах у вигляді паличок
100 мл
250 мл
10 л
Повноцінний корм у вигляді паличок для водоплавних черепах. Завдяки збалансованому складу та вмісту корисних речовин, вітамінів і мікроелементів ідеально підходить для щоденного годування. Корм був розроблений з урахуванням всіх смакових особливостей вихованця. - Здоровий панцир і міцні кістки завдя..
98.14 ₴ Без ПДВ:98.14 ₴
Tetra Rubin Flakes 250 мл
Хіт
Повноцінний корм з натуральними підсилювачами кольору для щоденного харчування декоративних риб будь-якого розміру.
Повноцінний корм у вигляді пластівців з натуральними підсилювачами кольору Підтримує яскравість і повноту забарвлення всіх видів червоних, помаранчевих і жовтих декоративних риб Ефект посилення кольору видно всього через два тижні Біоактив-формула підтримує здорової імунну систему Містить пребіо..
288.89 ₴ Без ПДВ:288.89 ₴
Повноцінний корм у вигляді повільно потопаючих гранул для щоденного харчування декоративних риб будь-якого розміру.
Повноцінний корм у вигляді гранул з натуральними підсилювачами кольору Повільно потопаючі гранули ідеально підходять для риб, плаваючих в середній частині акваріума Підтримує яскравість і повноту забарвлення всіх видів червоних, помаранчевих і жовтих декоративних риб Ефект посилення кольору видно..
46.32 ₴ Без ПДВ:46.32 ₴
Високоякісний збалансований живильний корм для донних риб і ракоподібних
250 мл
3.6 л
З додаванням креветок для здорового росту З водорістю спіруліна для підвищення опірності організму Завдяки твердій консистенції пластинки не забруднюють воду Різноманітне та оптимальне харчування для доних риб та ракоподібних Форма корму: вейферси..
62.19 ₴ Без ПДВ:62.19 ₴
Корм для золотих рибок
Живильні пластівці для всіх видів золотих рибок, а також інших видів холодноводних риб. Інформація про товар - різноманітне харчування, яке досягається за рахунок оптимально підібраного складу пластівців - містить усі необхідні поживні речовини та мікроелементи - покращує здоров'я, життєву силу та ..
30.02 ₴ Без ПДВ:30.02 ₴
Повноцінний корм у вигляді суміші високоякісних пластівців з функціональними поживними речовинами
Повноцінний корм у вигляді суміші пластівців для всіх акваріумних риб. Завдяки збалансованому складу та вмісту всіх важливих поживних речовин, вітамінів і мікроелементів ідеально підходить для щоденного годування. Створено з урахуванням смакових переваг водних мешканців Суміш семи різних видів пласт..
2382.30 ₴ Без ПДВ:2382.30 ₴
Високоякісний повноцінний корм
Повноцінний корм з неймовірно поживними властивостями - ідеальний вибір для харчування риб Бережна низькотемпературна технологія виготовлення дозволяє зберегти високу живильну цінність і стабільність вітамінів Енергетичний концентрат для стимулювання життєвих сил Містить пребіотики для поліпшення..
42.31 ₴ Без ПДВ:42.31 ₴
Повноцінний раціон для акваріумних риб сімейства Лорікариди
Корм "ANCISTRUS MENU", tablets ("Меню для Анциструсів", таблетки) призначений для щоденного професійного годування риб сімейства Loricaridae. Корм ретельно збалансований за вмістом поживних речовин, вітамінів та мінералів та забезпечує повноцінне годування риб протягом усього життя. Не вимагає додав..
0.00 ₴ Без ПДВ:0.00 ₴
Повноцінний раціон для мальків та молодняку
Інтенсивний раціон призначений для щоденного годування молодняку ​​акваріумних риб. Ретельно збалансований за вмістом поживних речовин, вітамінів і мінералів корм забезпечує повноцінне годування молодняку ​​риб і не вимагає доповнення раціону іншими видами кормів. Корм має чудові смакові якості, чуд..
0.00 ₴ Без ПДВ:0.00 ₴
Повноцінний універсальний раціон для риб, що беруть корм з поверхні води
Базовий раціон, що підходить для риб верхнього та середнього шару, таких, як гурамі, пецілії, півники, ляліуси, даніо, скалярії та ін. Ретельно збалансований за вмістом поживних речовин, вітамінів і мінералів корм забезпечує повноцінне годування риб протягом усього життя і не вимагає додавання в ра..
0.00 ₴ Без ПДВ:0.00 ₴
Повноцінний універсальний раціон для акваріумних риб
Універсальний раціон, призначений для щоденного годування більшості акваріумних риб, особливо зручний для молодняку ​​та маленьких рибок. Завдяки здатності чіпсів повільно опускатися на дно (як би «планувати»), корм приваблює риб середнього шару і часто добре поїдається "приборами", які не беруть ін..
12.19 ₴ Без ПДВ:12.19 ₴
Повноцінний раціон для молодняку та дрібних акваріумних риб
Базовий раціон, що підходить для молодняку ​​та риб невеликого розміру, таких, як неони, гуппі, даніо реріо. Сформований у вигляді дрібних гранул, що дозволяє малюкам харчуватися без проблем. Ретельно збалансований за вмістом поживних речовин, вітамінів і мінералів корм забезпечує повноцінне годуван..
0.00 ₴ Без ПДВ:0.00 ₴
Повноцінний універсальний раціон для риб що беруть корм з дна
Базовий раціон для годування мешканців придонного шару акваріума – сомиків, лабео, боцій тощо. Ретельно збалансований за вмістом поживних речовин, вітамінів і мінералів корм забезпечує повноцінне годування риб протягом усього життя і не вимагає додавання в раціон інших видів кормів. Корм має чудові ..
0.00 ₴ Без ПДВ:0.00 ₴
Повноцінний універсальний раціон для великих риб
Базовий раціон для годування великих акваріумних риб, що воліють годуватися біля поверхні води - цихлід, дорослих гурамі, макроподів та інших риб із довжиною тіла понад 10 см. Ретельно збалансований за вмістом поживних речовин, вітамінів та мінералів, корм забезпечує повноцінне годування риб протяго..
0.00 ₴ Без ПДВ:0.00 ₴
Повноцінний універсальний раціон для акваріумних риб
Універсальний раціон призначений для щоденного годування акваріумних риб будь-якого віку чи розміру. Завдяки здатності таблетки приклеюватися до скла, служить чудовим засобом для спостереження за рибами. За допомогою корму-таблетки, ви можете перетворити годування рибок на справжній атракціон. Для ц..
0.00 ₴ Без ПДВ:0.00 ₴
Показано з 1 по 24 із 30 (2 сторінок)