Меню
Кошик

Вітаміни та мінерали

Для нормального розвитку нашим котикам необхідні вітаміни та мінерали. Від них на пряму залежить хороше самопочуття вашого вихованця та його тривалість життя. У природі кішки самі забезпечують себе всіма корисними речовинами, а в домашніх умовах це завдання власника.

Домашній кіт усі необхідні вітаміни та мінерали може отримувати з їжі, за умови, що харчування збалансоване. Також наші улюбленці крім спеціального корму із задоволенням їдять фрукти, овочі та траву. Але, у деяких випадках потрібно додатковий прийом вітамінів та мінералів: якщо раціон не збалансований; виникли проблеми із здоров'ям; якщо ваша кішечка вагітна або перебувати у похилому віці тощо.

У нашому магазині ви можете знайти вітаміни та мінерали у формі таблеток, ін'єкцій, крапель, пасти та кормових добавок. Форм випуску залежить від характеру та переваг вашого вихованця. Самостійно призначати такі препарати котику не рекомендуємо. Це може бути небезпечним для здоров'я вашого вихованця. Рекомендуємо порадитись із ветеринаром. Саме лікар зможе точно визначити, яких мінералів та вітамінів не вистачає тварині. Ще при прийомі вітамінів дуже важливо не перевищувати дозування, інакше вашого вихованця також чекатимуть проблеми зі здоров'ям.

Вітаміни та мінерали бувають універсальними і для вирішення конкретних завдань. Найпоширенішими є вітаміни і мінерали, необхідні підвищення імунітету, виведення вовни, поліпшення стану зубів, вовни і кісток. Так, кішкам та котам для повноцінного життя необхідні:

  • А1 (ретинол) - зміцнює кісточки, добре впливає на шерсть, підвищує імунітет;
  • Вітаміни групи В — відповідають за зростання тварини, нормалізують стан шкіри, добре впливають на зір;
  • Вітамін С — відповідає за відновлювальні процеси в організмі, і що важливо може вироблятися в організмі котика;
  • Вітамін D – відповідає за формування кісткової тканини, може синтезуватися в організмі тварини за дією сонячних променів;
  • Вітамін Е відповідає за репродуктивну функцію як у кішок, так і у котиків.

Дуже популярними є мультивітаміни (полівітаміни). Вони містять комплекс вітамінів і мінералів, необхідні зміцнення організму загалом. Їх випускають для всіх вікових груп — для кошенят, молодих, дорослих та літніх котиків.

Особливо варто виділити:

  • Вітаміни для кішок — у більшості випадків це вітаміни для вагітних і кішок, що годують. Вони зміцнюють імунітет вагітної кішки та позитивно впливають на розвиток малюків в утробі. Також існують вітаміни і для стерилізованих кішок, які допомагають уникнути ожиріння та сечокам'яної хвороби після операції.
  • Вітаміни для котів - це вітаміни для кастрованих котиків. Вони містять вітаміни групи В і збалансований комплекс макро- та мікроелементів для профілактики ожиріння та сечокам'яної хвороби, яким піддаються коти після операції.

Якщо ви дбаєте про свого вихованця і хочете, щоб ваша кішка була здоровою та життєрадісною, обов'язково введіть у її раціон усі необхідні вітаміни та мінерали, особливо якщо вона харчується зі столу.

Профілактика вітамінної та мікроелементної недостатності поліпшення обміну речовин та загального фізіологічного стану
Браво – вітамінно-мінеральний комплекс для котів, 60 таблеток для регуляції енергетичних та обмінних процесів в організмі котів, нормалізації роботи їх органів та систем, запобігання розвитку патологій, збільшення резистентності до інфекцій та адаптації до стресу...
109.26 ₴ Без ПДВ:109.26 ₴
Arterium Діа Дог&Кет 1 таб, 5 гр
Хіт
Таблетки для жування дієтична добавка призначена для нормалізації регуляції функцій кишечника та усунення симптомів діареї у котів та собак
Діа Дог&Кет таблетки для жування,дієтична добавка, яка призначена для нормалізації регуляції функцій кишківника та усунення симптомів діареї у кішок та собак. Завдяки комплексному складу ефективний, оскільки не тільки зв’язує і виводить токсичні речовини з кишечника, але й відновлює баланс електролі..
51.63 ₴ Без ПДВ:51.63 ₴
Мінеральна суміш для активізації пігменту котів та собак
Мінеральна суміш Beaphar Algolith - вітамінно-мінеральна харчова добавка з натуральних морських водоростей для активізації натурального пігменту. Приготовлена ​​за спеціальною технологією, що зберігає максимум корисних речовин і підвищує відсоток засвоюваності мікроелементів в організмі тварини. Рек..
283.68 ₴ Без ПДВ:283.68 ₴
Засіб для прискорення линьки кішок
Рідкі вітаміни Beaphar Laveta Super for cats це вітаміни для шерсті кішок. Сприяють швидкій і якісній линьки, запобігають випадінню здорової шерсті і появі лупи, знімають свербіж шкіри, покращують якість і вид шерсті. Дозування залежить від ваги кішки. Щодня кішкам вагою до 100 г - 2 краплі, 100-500..
301.82 ₴ Без ПДВ:301.82 ₴
Мінеральна суміш для зубів та кісток кішок та собак
Кормова вітамінно-мінеральна добавка Salvikal для собак і кішок використовується для додання тваринам життєвої сили, зміцнення мускулатури, зубів і кісток. Містить важливі поживні речовини: дріжджі, вітаміни, мікроелементи, кальцій і фосфор, які постійно необхідні домашнім тваринам для підтримки зд..
308.37 ₴ Без ПДВ:308.37 ₴
Препарат застосовують для профілактики та лікування котів та собак при урологічному синдромі
Рідина від світло-коричневого до темно-коричневого кольору із специфічним трав'яним запахом. ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ Механізм дії препарату Фітокот обумовлений активністю біологічно активних речовин лікарських рослин у складі препарату. ФІТОКОТ має діуретичну (сечогінну), салуретичну (солевивідну..
233.02 ₴ Без ПДВ:233.02 ₴
Для нормалізації обміну речовин та відновлення мікрофлори кишечника у собак та котів
УНІКАЛЬНИЙ СІМБІОЗ З БАКТЕРІОЦИНАМИ ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ гострих кишкових порушень всмоктування у собак і кішок. Florentero ACT - це додатковий корм для собак та кішок спеціального призначення. Florentero ACT можна використовувати для зменшення гострого розладу всмоктування в кишечнику, що характеризується..
402.30 ₴ Без ПДВ:402.30 ₴
Природний захист нижніх вивідних шляхів котів та собак
Природний захист нижніх вивідних шляхів котів та собак. М'якуш журавлини має сечогінну (при цьому кальцій з організму не вимивається, як це відбувається з діуретиками), протимікробну та протизапальну дію. При сечокам'яній хворобі на її початковій стадії допомагає розчиняти новоутворення та посилює д..
626.46 ₴ Без ПДВ:626.46 ₴
Продукт для здоров’я опорнорухового апарату
Натуральний продукт з максимальним вмістом екстракту зелених губчастих молюсків – 100%. Продукт містить важливі компоненти для здоров’я опорнорухового апарату – глікозаміноглікани, що забезпечують утворення колагену. Velox сприяє правильному формуванню і збереженню здоров’я структур опорнорухового а..
844.82 ₴ Без ПДВ:844.82 ₴
13 незамінних вітамінів для здорового життя кішки
Щоденне застосування Канвіт Мульті забезпечує здорове життя кота. Добавка містить загальнозміцнюючий збалансований комплекс із 13 незамінних вітамінів, сприяє високому рівню імунітету, функції мозку та серцево-судинної системи...
350.93 ₴ Без ПДВ:350.93 ₴
Препарат для собак та котів для травної системи
Амілаза - фермент, який розщеплює крохмаль до олігосахаридів, відноситься до ферментів травлення. Саме амілаза призводить до появи солодкуватого смаку при тривалому пережовуванні крахмаловмісних продуктів (наприклад, з рису або картоплі), без додавання цукру. Амілаза присутня в слині, де і починає ..
475.02 ₴ Без ПДВ:475.02 ₴
Препарат для собак та котів для опорно-рухової системи
Гіалуронова кислота (HA) збільшує проникнення поживних субстанцій в тканини, це основний елемент синовіальної рідини. Глюкозамін та хондроїтин з акулячого хряща - зміцнюють хрящі суглобів, мають протизапальну дію. Новозеландська зеленогуба мідія (Perna canaliculus) містить ГАГ (глікозаміноглікани)..
457.52 ₴ Без ПДВ:457.52 ₴
Препарат для собак та кішок для травної системи
"Орнітин і аргінін – регулює цикл сечовини та відіграє роль у трансформації аміаку, який формується у процесі розщеплення амінокислот до сечовини, знижуючи токсичну дію на організм. Орнітин особливо важливий для котів, які використовують амінокислоти у процесах енергопродукції. Таурин захищає печінк..
489.74 ₴ Без ПДВ:489.74 ₴
Препарат для собак та кішок для травної системи
Орнітин і аргінін – регулює цикл сечовини та відіграє роль у трансформації аміаку, який формується у процесі розщеплення амінокислот до сечовини, знижуючи токсичну дію на організм. Орнітин особливо важливий для котів, які використовують амінокислоти у процесах енергопродукції. Таурин захищає печінку..
400.19 ₴ Без ПДВ:400.19 ₴
Вітамінно мінеральна добавка для боротьби з алергією у кішок та собак
Кверцетин – природний флавоноїд, має антигістамінний та протизапальний ефект, який допомагає полегшити прояви алергій різного виду, у тому числі шкірні прояви алергії. Дослідження показують, що кверцетин сприяє ефективній боротьбі з алергією так само, як інші препарати, але робить це з мінімальними ..
398.62 ₴ Без ПДВ:398.62 ₴
Препарат для котів для шкіри та шерсті
Сухі пивні дріжджі - джерело незамінних амінокислот, вітамінів групи В (В7, В2, В6, нікотиновая кислота/В3/РР, пантотенова кислота В5, холіну хлорид - провитамін B4) . Вітаміни групи В є водорозчинними, тобто організм не може ними "запасатися" про запас. Тому потрібно поповнювати запаси вітамінів гр..
295.62 ₴ Без ПДВ:295.62 ₴
Препарат для собак та кішок у стресових ситуаціях
Dolvit Calm є натуральним препаратом для собак та кішок. Рекомендується давати у стресових ситуаціях: поїздки, виставки, шторм, феєрверк, візит до лікаря, тривале лікування, зустріч з іншими тваринами тощо. Компоненти продукту мають седативну та анксіолітичну дію: знижують рівень страху, тривоги...
379.68 ₴ Без ПДВ:379.68 ₴
Препарат для котів вітаміни та мінерали
До складу препарата входять незамінні амінокислоти, які не синтузуються організмом, а потрапляють до организму лише з їжею. Особлива увага до Таурину - незамінної амінокислоти саме у котів, яка покращує обмін речовин, процес травлення та живлення серцевого м'яза у котів усіх вікових груп. Вітамін А..
276.05 ₴ Без ПДВ:276.05 ₴
Препарат для собак та котів для сечовивідної системи
Хітозан – будівельний компонент морських ракоподібних. Він виводить і з організму уремічні токсини, чим поліпшує показники клубочкової фільтрації. Хітозан здатний утворювати велику кількість водневих зв'язків. Тому він може зв'язати велику кількість органічних водорозчинних речовин (бактеріальні ток..
504.81 ₴ Без ПДВ:504.81 ₴
Dr.Clauder's Antihairball Paste Taurin 100 гр
Хіт -10 %
Паста для котів з таурин для виведення шерсті
Др.Клаудерс Антихеєрбол Паста + Таурин мультивітамінна паста для виведення шерсті з таурином. Завдяки фруктовій целюлозі, солоду та корисним жирам паста має ефект виведення шерсті. Унікальний склад пасти сприяє природному виведенню шерсті з шлунку та кишківника котів та запобігає відригуванню волося..
321.67 ₴ 289.50 ₴ Без ПДВ:289.50 ₴
Dr.Clauder's Digest Plus Cheese Rolls 100 гр
-10 %
Препарат для котів для травної системи
Др.Клаудерс Дайджест Плюс Чіз Ролс вітамінно-мінеральний комплекс, який сприяє формуванню позитивної мікрофлори кишківника. Фруктоолігосахариди стимулюють утворення пробіотичних бактерій і таким чином, сприяють ефективному травленню та засвоюванню корму. Здорова кишково-шлункова система здорова тва..
353.04 ₴ 317.74 ₴ Без ПДВ:317.74 ₴
Dr.Clauder's Fell Active Salmon Rolls 100 гр
-10 %
Препарат для котів для шкіри та шерсті
Др.Клаудерс Фелл Актів Салмон Ролс вітамінно-мінеральний комплекс, зі смаком лосося, сприяє покращенню стану шкіри та формуванню густої шерсті. Саме з Фелл Актів Салмон Ролс шерсть та шкіра стає менш вразливою. Лосось, який використовується у складі ролів, є джерелом натуральних омега-3 жирних кисло..
358.54 ₴ 322.69 ₴ Без ПДВ:322.69 ₴
Dr.Clauder's Immun Acitve Cat Mint Rolls 100 гр
-10 %
Препарат для котів для імунітету
Др.Клаудерс Імун Актів Кет Мінт Ролс вітамінно-мінеральний комплекс, з котячою мятою та додаванням дріжджових бета-глюканів. Імун Актів Кет Мінт Ролс підтримує імунну систему та підвищує життєву силу. Кожна кішка любить котячу мяту, а комплекс зміцнює імунну систему, підвищує життєвий тонус та стійк..
360.47 ₴ 324.42 ₴ Без ПДВ:324.42 ₴
Dr.Clauder's Mobil & Fit Joint Rolls 100 гр
-10 %
Препарат для котів для опорнорухової системи
Др.Клаудерс Мобіл енд Фіт Джоінт Ролс вітамінно-мінеральний комплекс, який підтримує активність котів та роботу опорно-рухового апарату. Желатин-гідролізат у поєднанні з іншими компонентами Мобіл енд Фіт Джоінт Ролс сприяє утворенню хряща та синовіальної рідини. ..
371.41 ₴ 334.27 ₴ Без ПДВ:334.27 ₴
Показано з 1 по 24 із 72 (3 сторінок)