Меню
Кошик

Консерви лікувальні

Лікувальні консерви для кішок за консистенцією дуже схожі на натуральні корми, що у поєднанні з насиченим ароматом робить їх дуже привабливим для тварини. Такий вид корму ідеально підходить літнім котикам та котикам з хронічними захворюваннями. Оскільки вони не завжди здатні впоратися зі шматочками сухого корму.

Лікувальні консерви для кішок мають дві дуже важливі характеристики — вони забезпечують вашого вихованця всіма необхідними вітамінами та речовинами під час хвороби, і водночас сприяють якнайшвидшому одужанню вашого вихованця. Для такого корму характерна висока енергетична цінність та висока засвоюваність, оскільки під час хвороби котику необхідно більше енергії, ніж коли він здоровий.

Склад лікувальних консервів, як і сухого корму, розроблений спеціально для лікування конкретної хвороби. Такі корми містять певний набір речовин, що відповідає потребам організму під час хвороби:

  • ожиріння - корми містять дуже багато клітковини, низькокалорійні;
  • цукровий діабет - у складі кормів повільні вуглеводи;
  • хвороби серця — основний акцент на магній та калій, знижена концентрація натрію та білка;
  • хвороби нирок — у складі більше жирів і менше фосфору, білків;
  • алергія - характеризуються наявністю гіпоалергенних білків;
  • артрит — у складі буде глюкозамін та хондраїтин;
  • хвороби ШКТ містять мінімум жирів, а калорійність підтримується високим вмістом білків.

Як правило, у складі вологих лікувальних кормів є антибіотики або інші лікарські препарати. І саме тому не рекомендуємо купувати для вашого котика самостійно лікувальний корм. Необхідний чи ні такий корм тварині визначає лише ветеринар після ретельного обстеження.

Лікувальний корм - це ретельно збалансований раціон харчування. Дуже важливо дотримуватися розміру добової порції корму для кота згідно з рекомендаціями виробника, зазначеними на упаковці, або рекомендаціями лікаря. Недолік корму або його надлишок негативно позначиться на процесі одужання вашого вихованця.

При виборі лікувальних консервів необхідно враховувати не лише хворобу вашого кота, а й низку інших факторів: порода — необхідно брати до уваги особливості організму та потреби в харчуванні, характерні саме для породи вашого котика; вік - хворіють і кошенята, і дорослі, і літні коти, а це означає, що при виборі лікувального корму необхідно враховувати і вікові особливості тварини.

Як і вологий корм для повсякденного використання, лікувальні консерви мають обмежений стік використання, якщо ви побачили на упаковці консерви дуже великий термін придатності, рекомендуємо його не купувати. Бо у його складі є консерванти. Також не слід забувати, що лікувальний корм не підходить для щоденного використання. Це дуже важливо, адже здоровій тварині вона небезпечна.

Гарне харчування це запорука швидкого одужання. Купуючи у нас лікувальні консерви, ви можете бути повністю впевненими в їх якості. У нас представлений лише якісний та сертифікований товар від відомих виробників.

Дієта для кішок і собак в період відновлення
Показання: Дієтологічне підтримання та профілактика кртичиних станів Дієтологічне підтримання організму під час інтенсивної терапії Дієтологічне підтримання після операції та в період одужання Анорексія Відновлення в період лактації Протипоказання: Хронічні хвороби нирок Гіперліпедемія Потрібна ..
86.07 ₴ Без ПДВ:86.07 ₴
Ветеринарна дієта при порушеннях функцій шлунково-кишкового тракту у кішок будь-якого віку.
Погано засвоєна їжа може сприяти загальним ознакам шлунково-кишкових розладів, включаючи діарею, втрату апетиту, блювоту та втрату ваги. Ця легкозасвоювана дієта має помірний рівень жиру, що допомагає підтримувати роботу системи травлення. Пристосований до унікальної травної системи котів , він сфо..
43.72 ₴ Без ПДВ:43.72 ₴
ProPlan Veterinary Diets EN GASTROINTESTINAL Feline з лососем 85 гр
Акція -20 %
Ветеринарна дієта при порушеннях функцій шлунково-кишкового тракту у кішок будь-якого віку.
Погано засвоєна їжа може сприяти загальним ознакам шлунково-кишкових розладів, включаючи діарею, втрату апетиту, блювоту та втрату ваги. Ця легкозасвоювана дієта має помірний рівень жиру, що допомагає підтримувати роботу системи травлення. Пристосований до унікальної травної системи котів, він сфор..
44.83 ₴ 35.86 ₴ Без ПДВ:35.86 ₴
Неполнораціонний корм для кішок допомагає збільшити споживання рідини
Неполнораціонний корм для кішок PRO PLAN® Hydra Сare допомагає збільшити споживання рідини і надає позитивний ефект, коли кішці показано споживання підвищеної кількості води або вона страждає від захворювань нижнього відділу сечовивідних шляхів. Доведено: інноваційна формула з чудовим смаком дозволя..
31.18 ₴ Без ПДВ:31.18 ₴
ProPlan Veterinary Diets NF RENAL FUNCTION Advanced Care з лососем 85 гр
Акція -20 %
Консервований порційний повнораціонний дієтичний корм для дорослих котів для підтримання функції нирок при хронічній хворобі нирок з лососем.
Хронічна ниркова недостатність є однією з найпоширеніших і найважливіших захворювань у дорослих котів. Ризик її розвитку у котів старше десяти років збільшується приблизно в 4-5 разів, а у котів старше 15 років - приблизно у 20 разів. Ця ветеринарна дієта для котів, у яких діагностовано захворюванн..
44.83 ₴ 35.86 ₴ Без ПДВ:35.86 ₴
Для кішок при захворюваннях нирок
PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS NF St/Ox Renal Function Advanced Care. Ветеринарна дієта НФ СТ/Окс Ренал Фанкшн Професійний догляд. Консервований повнораціонний дієтичний корм для дорослих котів для підтримання функції нирок при хронічній хворобі нирок. З обмеженим рівнем високоякісного протеїну ..
92.49 ₴ Без ПДВ:92.49 ₴
ProPlan Veterinary Diets NF RENAL FUNCTION Early Care з куркою 85 гр
Акція -20 %
Консервований порційний повнораціонний дієтичний корм для дорослих котів при патології нирок на ранніх стадіях з куркою
Консервований порційний повнораціонний дієтичний корм для дорослих котів для підтримання функції нирок при хронічній хворобі нирок на ранніх стадіях. Підтримує функцію нирок у котів при хронічній хворобі нирок на ранніх стадіях. Дієта збагачена Омега-3 жирними кислотами, щоб допомогти зменшити г..
44.83 ₴ 35.86 ₴ Без ПДВ:35.86 ₴
для розчинення струвітних каменіву кішок
Показання: Розчинення струвітних уролитов. Зменшення і профілактика утворення струвітних уролитів. Профілактика утворення оксалатних уролитів. Ідіопатичний цистит. Протипоказання: Вагітність, лактація, період зростання Хронічні хвороби нирок Асцит, набряк Потрібна консультація ветеринарного ліка..
92.49 ₴ Без ПДВ:92.49 ₴
ProPlan Veterinary Diets UR URINARY Feline з куркою 85 гр
Акція -20 %
Консервований порційний повнораціонний дієтичний корм для дорослих котів для розчинення струвітних каменів та зниження утворення струвітних каменів, з куркою.
Дієта ST / Ox Урінарі допомагає зменшити ризик утворення струвітів та оксалатів, за допомогою дієтологічної підтримки та впливу на перебіг захворювань нижнього відділу сечовивідних шляхів у котів (ЗНВСШ). PURINA® PRO PLAN® ВЕТЕРИНАРНА ДІЄТА УР СТ/Окс Урінарі протипоказана вагітним кішкам, кошенятам..
44.83 ₴ 35.86 ₴ Без ПДВ:35.86 ₴
ProPlan Veterinary Diets UR URINARY Feline з лососем 85 гр
Акція -20 %
Консервований порційний повнораціонний дієтичний корм для дорослих котів для розчинення струвітних каменів та зниження утворення струвітних каменів, з лососем.
Дієта ST / Ox Урінарі допомагає зменшити ризик утворення струвітів та оксалатів, за допомогою дієтологічної підтримки та впливу на перебіг захворювань нижнього відділу сечовивідних шляхів у котів (ЗНВСШ). PURINA® PRO PLAN® ВЕТЕРИНАРНА ДІЄТА УР СТ/Окс Урінарі протипоказана вагітним кішкам, кошенятам..
44.83 ₴ 35.86 ₴ Без ПДВ:35.86 ₴
Royal Canin Diabetic скибочки в соусі 85 гр
Хіт
Скибочки в соусі для кішок з цукровим діабетом
Показання: Цукровий діабет та кондиція тіла ≤ 6/9 Цукровий діабет та кондиція тіла ≤ 7/9, до досягнення контролю глікемії Протипоказання: Ріст, вагітність / лактація Потрібна консультація ветеринарного лікаря...
37.72 ₴ Без ПДВ:37.72 ₴
Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie Feline Wet 85 гр
Хіт
Дієта з помірним змістом енергії для кішок при порушенні травлення
Показання: Гостра і хронічна діарея; Хронічне запалення кишечника; Погана переваримость і абсорбція поживних речовин; Проліферація бактерій в тонкому кишечнику; Коліт; Гастрит; Панкреатит; Ексудативна энтеропатия. Протипоказання: Немає. Потрібна консультація ветеринарного лікаря...
39.57 ₴ Без ПДВ:39.57 ₴
Royal Canin Gastrointestinal скибочки у соусі 85 гр
Хіт
Скибочки у соусі для кішок при розладах травлення
Показання: Гостра та хронічна діарея Гастрит Запальні захворювання кишечника (IBD) Коліт Проліферація бактерій у тонкому кишечнику (SIBO) Порушення травлення/абсорбції поживних речовин Порушення апетиту, відновлення харчування після хірургічних втручань Протипоказання: Лімфангіектазія, ексудативн..
39.57 ₴ Без ПДВ:39.57 ₴
Повнораціонний дієтичний корм для дорослих котів від моменту стерилізації/кастрації до 7 років
М’язова маса тіла Високий вміст білка сприяє підтриманню м’язової маси тіла. Здоров’я системи травлення Високозасвоювана формула з пребіотиками для підтримки здорового травлення. С/О індекс Цей раціон сприяє створенню в сечовидільній системі середовища, несприятливого для формування як струвітних,..
35.96 ₴ Без ПДВ:35.96 ₴
Ніжний мус для кішок в період відновлення після хвороби
Показання: Відновлення після хвороби Відновлення харчування після анорексії Порушення травлення Після операції та інтенсивної терапії Ліпідоз печінки 1 Годування через зонд (діаметр зонду ..
79.97 ₴ Без ПДВ:79.97 ₴
Royal Canin Renal Feline Wet with Beef 85 гр
Хіт
Вологий корм для кішок при хворобах нирок з яловичиною
Показання: Хронічна ниркова недостатність (ХПН); Профілактика рецидивів утворення каменів оксалата кальцію у кішок з ослабленою функцією нирок; Профілактика рецидивів уролітіазу (уратів, цистинів), викликаних зниженням рівня рН сечі. Протипоказання: Вагітність, лактація, зростання. Потрібна кон..
42.88 ₴ Без ПДВ:42.88 ₴
Royal Canin Renal Feline Wet with Chicken 85 гр
Хіт
Вологий корм для кішок при хворобах нирок з куркою
Показання: Хронічна ниркова недостатність (ХПН); Профілактика рецидивів утворення каменів оксалата кальцію у кішок з ослабленою функцією нирок; Профілактика рецидивів уролітіазу (уратів, цистинів), викликаних зниженням рівня рН сечі. Протипоказання: Вагітність, лактація, зростання. Потрібна конс..
42.88 ₴ Без ПДВ:42.88 ₴
Royal Canin Renal Feline Wet with Tuna 85 гр
Хіт
Вологий корм для кішок при хворобах нирок з тунцем
Показання: Хронічна ниркова недостатність (ХПН); Профілактика рецидивів утворення каменів оксалата кальцію у кішок з ослабленою функцією нирок; Профілактика рецидивів уролітіазу (уратів, цистинів), викликаних зниженням рівня рН сечі. Протипоказання: Вагітність, лактація, зростання. Потрібна конс..
42.88 ₴ Без ПДВ:42.88 ₴
Скибочки в соусідля кішок при дерматозі і випадінні шерсті
Рекомендовано для молодих* і дорослих стерилізованих/кастрованих котів з чутливою шкірою, віком до 7 років Показання: Атопічний дерматит котів (FAD) Підтримання функції шкіри при дерматитах**, таких як: - Алергічний блошиний дерматит - Інфекції шкіри або ектопаразити *Після стерилізації/кастрації,..
35.12 ₴ Без ПДВ:35.12 ₴
Royal Canin Urinary S/O morsels in gravy 85 гр
Хіт
Шматочки в соусі для кішок при захворюваннях нижніх сечовивідних шляхів
Показання: Струвітні камені: розчинення і попередження рецидиву Камені оксалата кальцію: попередження рецидиву Ідіопатичний цистит у кішок (ИЦК) Протипоказання: Хронічна хвороба нирок (ХБН) Серцево-судинні захворювання (коли вимагається обмежити споживання натрію) Одночасний прийом лікарських пре..
40.31 ₴ Без ПДВ:40.31 ₴
Вологий корм для кошенят при порушеннях травлення
Підтримка здоров'я травної системи Високо засвоювана формула, що містить збалансований комплекс різних видів клітковини, у тому числі пребіотики, сприяє підтримці здорового травлення та оптимальної якості випорожнень. Оптимальне зростання Формула з високим вмістом енергії та необхідним для кошеня р..
92.74 ₴ Без ПДВ:92.74 ₴
Hills PRESCRIPTION DIET Diabetes / Weight Management Feline M/D ж/б 156 гр
-11 %
Високопротеїнова, низьковуглеводна волога дієта для підтримки здоров'я кішок з цукровим діабетом та / або надлишковою вагою
- Високопротеїнова, низьковуглеводна дієта стимулює використання організмом жирів для добування енергії - Доданий L-карнітин допомагає спалювати жир і підтримувати мускулатуру - Допомагає нейтралізувати дію вільних радикалів через високий вміст антиоксидантів - Чудовий смак і наявність сухої та воло..
69.07 ₴ 61.47 ₴ Без ПДВ:61.47 ₴
Hills PRESCRIPTION DIET Digestive Care Feline I/D ж/б 156 гр
-11 %
Консервований корм для підтримки здоров'я котів з розладами травлення і в період одужання
- Допомагає нейтралізувати дію вільних радикалів за рахунок високого вмісту антиоксидантів - Забезпечує чудовий смак і можливість використання сухого і консервованого раціонів для змішаного харчування. Монодієта. Не потребує доповнень. Перед початком застосування проконсультуйтеся з ветеринарним л..
78.40 ₴ 69.78 ₴ Без ПДВ:69.78 ₴
Hills PRESCRIPTION DIET Kidney Care Feline K/D ж/б 156 гр
-11 %
Паштет для кішок з нирковою недостатністю, знижує частоту уремічних кризів
- Знижує частоту уремічних кризів і збільшує тривалість життя котів з нирковою недостатністю. - Допомагає продовжити і значно поліпшити якість життя тварин, знижуючи прогресування клінічних ознак. - Знижений рівень протеїну високої якості запобігає токсичному розщепленню продуктів обміну, що виклика..
71.27 ₴ 63.43 ₴ Без ПДВ:63.43 ₴
Показано з 1 по 24 із 34 (2 сторінок)