Меню
Кошик

Заспокійливі засоби

Заспокійливий нашийник для котів
Нашийник для зняття стресу ефективно коригує проблеми поведінки, викликані стресовою ситуацією. Заспокоює і сприяє хорошій поведінці Вашого вихованця. Використовуйте в разі неспокійної поведінки, надмірної тривоги, під час подорожі, феєрверків та інших стресових ситуацій. Натуральні та безпечні інгр..
295.09 ₴ Без ПДВ:295.09 ₴
Знеболюючий препарат на основі конопляної олії для собак та котів
20 таб
40 таб
Знеболюючий препарат на основі конопляної олії (канабідіол). Каннабідіол - працює по «шляху болю» в периферичних нейронах, спинному та головному мозку. І в імунних клітинах (макрофагах, опасистих клітинах і гліальних клітинах, які відповідають за біль при запаленні). Melofeed (супероксиддисмутаза) –..
576.44 ₴ Без ПДВ:576.44 ₴
Забезпечує заспокоєння в дорозі і додаткову підтримку вдома для кота
ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ Фелівей містить синтетичний аналог феромону лицьових залоз котів (фракція РЗ). Виділяючи синтезований феромон, Фелівей імітує дію феромону лицьових залоз котів, «інформуючи» тварину про відсутність причин для занепокоєння і створюючи у неї відчуття спокою та безпеки, відно..
909.42 ₴ Без ПДВ:909.42 ₴
Ветсинтез Анти Стрес для кошенят та котів 10 мл
Хіт
Препарат застосовують котам та кошеням для зниження збудження та корекції психогенних порушень поведінки при стресах
Рідина коричневого кольору зі специфічним запахом складових допускається осад. ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ АТС vet класифікаційний код: QN06BX інші ветеринарні препарати, що надають психостимулюючу та ноотропну дії. QN06BX22 Фенібут. Фенібут є фенільним похідним гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК) та ..
101.45 ₴ Без ПДВ:101.45 ₴
Антистрес краплі для кішок
Препарат знижує стрес і заспокоює кішок, завдяки ефекту екстракту валеріани, який міститься в мікрокапсулах. Препарат працює за принципом медлен¬ного вивільнення і тривалої ефективності. Вказівки до застосування Використовуйте в разі надмірного занепокоєння у тварини в зв'язку зі зміною обстановки,..
299.27 ₴ Без ПДВ:299.27 ₴
Препарат призначають для зниження збудження та корекції психогенних порушень поведінки у котів та собак при стресах
ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ АТС vet класифікаційний код QN06BX - Інші психостимулятори та ноотропи. QN06BX22 – Фенібут. Фенібут, що входить до складу препарату, є фенільним похідним ГАМК та фенілетиламіну. Позитивно впливає на метаболічні процеси у нервових клітинах головного мозку. Фенібут проявляє ..
156.94 ₴ Без ПДВ:156.94 ₴
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)