Меню
Кошик

Засоби від глистів

Протипаразитний засіб
Застосування: Лікування та профілактика котів при ураженні блохами (Ctenocephalides felis); лікування отодектозу (Otodectes cynotis) та нотоедрозу (Notoedres cati); лікування кишечних (Toxocara cati і Ancylostoma tubaeforme) і легеневих (Eucoleus aerophilus / syn. Capillaria aerophila) нематодозів;..
362.10 ₴ Без ПДВ:362.10 ₴
Антигельмінтик для кішок Spot - on
0.5-2.5 кг
2.5-5 кг
Застосування: Дегельмінтизація котів при змішаних паразитарних інвазіях: нематоди – зрілі, незрілі та личинкові форми (личинки 3 та 4 стадії) Toxocara cati, а також зрілі, незрілі та личинкові форми (личинки 4 стадії) Toxascaris leoninа; зрілі, незрілі та личинкові форми (личинки 4 стадії) Ancylost..
151.69 ₴ Без ПДВ:151.69 ₴
Bayer Дронтал для котів 1 таб
Хіт
Антигельмінтик широкого спектру дії в таблетках
Застосовується з профілактичною і лікувальною метою при зараженні круглими (токсокароз, токсаскарідоз, нематодоз, анкілостомоз) і стрічковими (теніїдози, дипилидиоз, цестодози, ехинококкози) хробаками Дія препарату призводить до паралічу, а в слідстві загибелі паразитів і їх виведення з шлунково-киш..
42.96 ₴ Без ПДВ:42.96 ₴
Bioveta Каніверм 1 таб до 10 кг
Хіт
Антигельмінтик для собак та котів
Фармакологічна дія: Каніверм має широкий спектр антипаразитарної дії на всі стадії розвитку стрічкових і круглих черв'яків у тому числі: Toxocara canis, Toxascaris leonina, Toxocara cati, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis, Ancylostoma caninum, Dipylidium caninum, Echinococnoccus granulos. mul..
24.95 ₴ Без ПДВ:24.95 ₴
Антигельмінтик для собак та котів
Фармакологічна дія: Каніверм має широкий спектр антипаразитарної дії на всі стадії розвитку круглих та стрічкових хробаків у тому числі: Toxocara canis, Toxocara cati, Toxascaris leonina, Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum, Trichuris vulpis, Echinococcus granulosus, Dipylidium caninu. spp.,..
149.19 ₴ Без ПДВ:149.19 ₴
KRKA Prinocate для котів 1 піпетка до 4 кг
Хіт
Краплі від бліх кліщів та гельмінтів
до 4 кг
4-8 кг
ATC vet класифікаційний код АТС vet: QP54, ендектокциди (QP54АВ52, моксидектин; QP53AX17, імідаклоприд). Імідаклоприд, 1-(6-хлоро-3-піридилметил)-N-нітро-імідазолідин-2-іліденамін є ектопаразитицидом, що належить до класу нітрометилен-гетероциклічних сполук. Група хімічного складу інсектоакарицидів ..
129.18 ₴ Без ПДВ:129.18 ₴
KRKA Мілпразон для котів вагою більше 2 кг 4 таблетки від 2 кг
Хіт
Таблетки для котів призначені для боротьби з гельмінтами кишкової та позакишкової локалізації
Таблетки для кішок вагою більше 2 кг - коричнево-червоні овальні двоопуклі таблетки зі смаком м'яса, вкриті плівковою оболонкою, з поділкой на одній стороні. Фармакологічні властивості Таблетки для кішок відносяться до групи комбінованих антигельмінтних препаратів нематодоцидної та цестодоцидної дії..
440.96 ₴ Без ПДВ:440.96 ₴
Таблетки для котів призначені для боротьби з гельмінтами кишкової та позакишкової локалізації зі смаком м'яса
Мілпразон таблетки для кішок відносяться до групи комбінованих антигельмінтних препаратів нематодоцидної та цестодоцидної дії. Активні компоненти, що входять до складу препарату, забезпечують його широкий спектр антигельмінтної дії. Мільбеміцину оксим – макроциклічний лактон, який отримується в резу..
268.74 ₴ Без ПДВ:268.74 ₴
KRKA Селафорт для кішок 1 піпетка 2.6-7.5 кг
Хіт
Краплі від бліх кліщів та гельмінтів у кішок
2.6-7.5 кг
7.6-10 кг
Прозорий розчин від безбарвного до жовтого – коричневого кольору. ATC vet класифікаційний код QP54 Ендектоциди. QP54AA05 Селамектин. Діюча речовина препарату селамектин – напівсинтетичний івермектин. Механізм дії пов'язаний із зміною активності хлорних каналів синаптичних мембран у нервовій та м'язо..
165.80 ₴ Без ПДВ:165.80 ₴
Краплі від бліх кліщів та гельмінтів
Прозорий розчин від безбарвного до жовтого – коричневого кольору. ATC vet класифікаційний код QP54 Ендектоциди. QP54AA05 Селамектин. Діюча речовина препарату селамектин – напівсинтетичний івермектин. Механізм дії пов'язаний із зміною активності хлорних каналів синаптичних мембран у нервовій та м'язо..
141.70 ₴ Без ПДВ:141.70 ₴
Антигельмінтик для котів
ПРАНАТАН-СУСПЕНЗІЯ має широкий спектр антигельмінтної дії на всі фази розвитку круглих та стрічкових гельмінтів, у тому числі Toxocara canis, Тохосага mystax, Toxascaris leonina, Trichuris vulpis, Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum, Echinococcus granulosus. , Diphyllobothrium latum , Mesoce..
49.02 ₴ Без ПДВ:49.02 ₴
ProVet МегаСтоп блістер для котів 1 піпетка до 4 кг
Хіт
Протипаразитарні краплі для котів
4-8 кг
до 4 кг
Ефективний препарат нового покоління для зовнішнього застосування. МЕГА СТОП має зручну форму випуску SPOT-ON (краплі на холку), а також зручну дозування препарату, залежно від виду (коти і собаки) і ваги тварини. МЕГА СТОП призначають котам і собакам з профілактичною і лікувальною метою при ураженн..
36.00 ₴ Без ПДВ:36.00 ₴
Глистогінний засіб широкого спектра дії для котів і собак
Ефективний антігельнінтний препарат нового покоління з широким спектром дії і приємним смаком. Показання до застосування: Препарат призначають собакам, котам, кошенятам і цуценятам в якості профілактики та лікування при нематодозах (токсокароз, токсаскарідоз, унцінаріоз, трихоцефальоз, анкілостомоз)..
43.42 ₴ Без ПДВ:43.42 ₴
Глистогінний засіб широкого спектра дії для котів і собак
Опис: таблетка від світло-жовтого до жовтого кольору зі специфічним запахом. Комбінація діючих речовин празиквантель і пірантелу памоат забезпечує синергетичний ефект препарату проти круглих і стрічкових гельмінтів на всіх стадіях розвитку. Механізм дії празиквантель і пірантелу памоат заснований на..
85.60 ₴ Без ПДВ:85.60 ₴
Таблетки для котів призначені для боротьби з гельмінта
до 2 кг
від 2 кг
На вигляд таблетки Мільпро для кошенят являють собою таблетки коричневого кольору, овальної форми, з лінією розлому з обох боків; таблетки Мільпро для кішок є таблетками від червоного до рожевого кольору, овальної форми, з лінією розлому з обох боків. Фармакологічні властивості Фармакотерапевтична г..
139.22 ₴ Без ПДВ:139.22 ₴
Vitomax Platinum краплі на холку для котів 1 піпетка до 4 кг
Хіт
Протипаразитний засіб
до 4 кг
4-8 кг
Зовнішні антипаразитарні краплі Вітомакс «Платинум» для котів. Ветеринарні краплі серії Platinum бренду Vitomax призначені котам. Наносяться точково на шкіру вихованця. Інноваційний противопаразитарное засіб серії «Платинум» підходить для профілактики здорових і лікування уражених тварин. Комбінован..
30.04 ₴ Без ПДВ:30.04 ₴
Засіб проти широкого спектру паразитів
до 2.5 кг
2.5-5 кг
Застосування: Лікування зараження кліщами впродовж 5 тижнів проти Ixodes ricinus і Ixodes hexagonus, а також впродовж 4 тижнів проти Dermacentor reticulatus і Rhipicephalus sanguineus. Профілактика і лікування отодектозу (Otodectеs Cynotis), токсокарозу (Toxocarа cati), анкілостомозу (Ancylostoma t..
217.68 ₴ Без ПДВ:217.68 ₴
Краплі від бліх кліщів та гельмінтів
до 2.5 кг
2.5-7.5 кг
Boehringer Ingelheim Бродлайн - краплі від бліх, кліщів та гельмінтів для котів та кошенят від 7-тижневого віку та масою до 2,5 та від 2,5 до 7,5 кг. Фармакологічні властивості Препарат – контактний інсекто-акарицид, що активно діє на преімагінальні та імагінальні форми ектопаразитів (вші, блохи, во..
331.79 ₴ Без ПДВ:331.79 ₴
Антигельмінтний препарат для собак та котів суспензія
Анімал ВетЛайн ДеВорм плюс антигельмінтний препарат для собак та котів суспензія. Зберігання Зберігають препарат у сухому темному місці, окремо від продуктів харчування та кормів, у недоступному для дітей та тварин, місці за температурою від 5 до 25 0С...
61.40 ₴ Без ПДВ:61.40 ₴
Таблетки для лікування та профілактики гельмінтозів у котів цуценят та собак дрібних порід
Таблетки для лікування та профілактики гельмінтозів у котів, цуценят та собак дрібних порід. Фармакологічні властивості ATCvet QP52А, протинематодні і протицестодні ветеринарні препарати (QP52AA51 празіквантел, комбінації) Широкий спектр антигельмінтної дії на круглі та стьожкові гельмінти ґрунтуєть..
202.75 ₴ Без ПДВ:202.75 ₴
Антигельмінтний препарат широкого спектру дії для котів
Таблетки жовтувато-коричневого кольору з розділювальною смужкою посередині. Фармакологічнівластивості АTCvet QP52A, протитрематодні, протинематодні і протицестодні ветеринарні препарати (АТС-vet QP52AA01 - празиквантел, QP52AF02 - пірантелу ембонат) Цестал кет – антигельмінтний препарат широкого спе..
0.00 ₴ Без ПДВ:0.00 ₴
Таблетки для кішок антигельмінтні
Milbemax – це ефективний засіб у боротьбі за здоров'я вашого вихованця! Засіб був створений спеціально для котів, які страждають на наявність глистів в організмі. Форма випуску – таблетки. Ліки підійдуть для кішок та котів будь-якої породи, розміру та віку. Препарат застосовується одноразово, оскіль..
259.97 ₴ Без ПДВ:259.97 ₴
Протипаразитарний препарат для котів
Краплі на холку Palladium Extra Safe є високоефективним професійним засобом для боротьби з широким спектром паразитів у домашніх тварин - блохами та їх личинками, кліщами (крім іксодового кліща), вошами, волосоїдами, гельмінтами. Фармакологічні властивості АТС vet QP54, ендектокцини (QP54AB52, мокси..
0.00 ₴ Без ПДВ:0.00 ₴
Протипаразитарні краплі для котів
Ефективний препарат нового покоління для зовнішнього застосування. МЕГА СТОП має зручну форму випуску SPOT-ON (краплі на холку), а також оптимальне дозування препарату залежно від виду (коти і собаки) і ваги тварини. МЕГА СТОП призначають котам і собакам з профілактичною і лікувальною метою при ураж..
21.31 ₴ Без ПДВ:21.31 ₴
Показано з 1 по 24 із 29 (2 сторінок)