Меню
Кошик

Засоби від бліх і кліщів

Шампунь від бліх та кліщів для собак та котів
AnimAll VetLine протипаразитарний шампунь для котів та собак (пропоксур), 250 мл. Фармакологічні властивості: АТСvet класифікаційний код QР53 - ектопаразитициди, інсектициди репеленти; Ектопаразитициди для місцевого застосування, включаючи інсектициди; Карбомати; Пропоксур. Діюча речовина препарату ..
75.37 ₴ Без ПДВ:75.37 ₴
Bayer Advantage 1 піпетка до 4 кг
Хіт
Засіб від бліх для котів та декоративних кроликів
до 4 кг
4-8 кг
Застосування: Профілактика та лікування котів і декоративних кролів при ураженні блохами Ctenocephalides felis. Препарат може бути застосований для лікування алергічного блошиного дерматиту. Одна обробка захищає тварину від повторної інвазії протягом 4-х тижнів. Дозування: Для тварин масою тіла д..
148.55 ₴ Без ПДВ:148.55 ₴
Протипаразитний засіб
Застосування: Лікування та профілактика котів при ураженні блохами (Ctenocephalides felis); лікування отодектозу (Otodectes cynotis) та нотоедрозу (Notoedres cati); лікування кишечних (Toxocara cati і Ancylostoma tubaeforme) і легеневих (Eucoleus aerophilus / syn. Capillaria aerophila) нематодозів;..
362.10 ₴ Без ПДВ:362.10 ₴
Антипаразитний нашийник від бліх та іксодових кліщів
65 см
35 см
Застосування: Профілактика та лікування собак та котів при ектопаразитарних захворюваннях, викликаних блохами (Ctenocephalides spp.) і кліщами (Ixodidae ricinus). Дозування: На тварину застосовують один нашийник. Відкривають упакування, нашийник розгортають, видаляють тонкі пластикові перегородки..
354.90 ₴ Без ПДВ:354.90 ₴
Антипаразитний нашийник захист від бліх та кліщів
38 см
70 см
Застосування: Профілактика та лікування зараження блохами (Ctenocephalides felis, Ctenocephalides canis, Pulex irritans) протягом 8 місяців. Лікування та профілактика алергічного блошиного дерматиту. Нашийник запобігає розвитку личинок бліх в оточуючому тварину середовищі. Знищення та відлякування ..
1261.39 ₴ Без ПДВ:1261.39 ₴
Протипаразитарний нашийник для кішок та котенят
Відлякує комах (бліх, кліщів, комарів), заспокоює свербіж і роздратування шкіри, усуває неприємний запах тварини. Ефективний 4 місяці. Можна використовувати для кошенят з 2-х місячного віку. Колір нашийника зелений, нашийник водостійкий, довжина 35 см..
163.61 ₴ Без ПДВ:163.61 ₴
Протипаразитарний нашийник для кішок
Білий
Жовтий
Червоний
Помаранчивий
Показання: Профілактика і лікування энтомозів кішок (воші, блохи, волосоїди). Профілактика зараження кішок іксодовими і коростяними кліщами. Протипоказання: Нашийник забороняється застосовувати кошенятам молодше за 6-ть місяців, вагітним і годуючим кішкам...
168.31 ₴ Без ПДВ:168.31 ₴
KRKA Prinocate для котів 1 піпетка до 4 кг
Хіт
Краплі від бліх кліщів та гельмінтів
до 4 кг
4-8 кг
ATC vet класифікаційний код АТС vet: QP54, ендектокциди (QP54АВ52, моксидектин; QP53AX17, імідаклоприд). Імідаклоприд, 1-(6-хлоро-3-піридилметил)-N-нітро-імідазолідин-2-іліденамін є ектопаразитицидом, що належить до класу нітрометилен-гетероциклічних сполук. Група хімічного складу інсектоакарицидів ..
129.18 ₴ Без ПДВ:129.18 ₴
KRKA Селафорт для кішок 1 піпетка 2.6-7.5 кг
Хіт
Краплі від бліх кліщів та гельмінтів у кішок
2.6-7.5 кг
7.6-10 кг
Прозорий розчин від безбарвного до жовтого – коричневого кольору. ATC vet класифікаційний код QP54 Ендектоциди. QP54AA05 Селамектин. Діюча речовина препарату селамектин – напівсинтетичний івермектин. Механізм дії пов'язаний із зміною активності хлорних каналів синаптичних мембран у нервовій та м'язо..
165.80 ₴ Без ПДВ:165.80 ₴
Краплі від бліх кліщів та гельмінтів
Прозорий розчин від безбарвного до жовтого – коричневого кольору. ATC vet класифікаційний код QP54 Ендектоциди. QP54AA05 Селамектин. Діюча речовина препарату селамектин – напівсинтетичний івермектин. Механізм дії пов'язаний із зміною активності хлорних каналів синаптичних мембран у нервовій та м'язо..
141.70 ₴ Без ПДВ:141.70 ₴
ProVet МегаСтоп блістер для котів 1 піпетка до 4 кг
Хіт
Протипаразитарні краплі для котів
4-8 кг
до 4 кг
Ефективний препарат нового покоління для зовнішнього застосування. МЕГА СТОП має зручну форму випуску SPOT-ON (краплі на холку), а також зручну дозування препарату, залежно від виду (коти і собаки) і ваги тварини. МЕГА СТОП призначають котам і собакам з профілактичною і лікувальною метою при ураженн..
36.00 ₴ Без ПДВ:36.00 ₴
Протипаразитарні краплі для котів
до 4 кг
4-8 кг
Опис: Прозора рідина світло-жовтого кольору зі специфічним запахом. Фармакологічні властивості: АТС vet QP53, ектопаразитициди, інсектициди й репеленти (QP53AX65, фіпроніл-комбінації). Препарат відноситься до комбінованих інсекто-акарицидну препаратів. Має виражену дію в преімагінальних і імагінальн..
161.21 ₴ Без ПДВ:161.21 ₴
Інноваційна таблетка від бліх для котів та собак
SUPERIUM Spinosad - це перша таблетка природного походження від бліх для котів та собак. Підходить для маленьких улюбленців вагою від 1,3 кг та віком від 4 місяців. Приймається з їжею та захищає протягом 1 місяця. Знищує паразитів і лікує дерматит у перший день прийому. SUPERIUM Spinosad розроблений..
129.32 ₴ Без ПДВ:129.32 ₴
Засіб від бліх і кліщів
Показання: Лікування кішок при пораженні блохами (Siphonaptera spp.) на усіх фазах розвитку комахи. Препарат може застосовуватися в комплексній програмі лікування і профілактики алергічного дерматиту (FAD). Протипоказання: Не можна застосовувати препарат котенятам до 7 тижнів і масою тіла до 0,6 ..
196.81 ₴ Без ПДВ:196.81 ₴
Vitomax Platinum краплі на холку для котів 1 піпетка до 4 кг
Хіт
Протипаразитний засіб
до 4 кг
4-8 кг
Зовнішні антипаразитарні краплі Вітомакс «Платинум» для котів. Ветеринарні краплі серії Platinum бренду Vitomax призначені котам. Наносяться точково на шкіру вихованця. Інноваційний противопаразитарное засіб серії «Платинум» підходить для профілактики здорових і лікування уражених тварин. Комбінован..
30.04 ₴ Без ПДВ:30.04 ₴
Протипаразитарний засіб широкого спектру дії
Протипаразитарний засіб широкого спектру дії. Ефективний проти: бліх (дорослі особини, личинки, яйця), зокрема при лікуванні блошиного дерматиту вушних кліщів (Otodex Cynotis) коростявих кліщів (Sarcoptes scabies) аскарид токсокар анкілостом. Засіб також є ідеальним для профілактики дирофиляриозу (с..
226.63 ₴ Без ПДВ:226.63 ₴
Засіб проти широкого спектру паразитів
до 2.5 кг
2.5-5 кг
Застосування: Лікування зараження кліщами впродовж 5 тижнів проти Ixodes ricinus і Ixodes hexagonus, а також впродовж 4 тижнів проти Dermacentor reticulatus і Rhipicephalus sanguineus. Профілактика і лікування отодектозу (Otodectеs Cynotis), токсокарозу (Toxocarа cati), анкілостомозу (Ancylostoma t..
217.68 ₴ Без ПДВ:217.68 ₴
Лікування та профілактика собак і кішок при ураженні блохами вошами волосоїдами паразити форменими кліщами
Порошок світло-сірого кольору, дрібнодисперсний, зі слабким специфічним запахом. Фармакологічні властивості Контактний комбінований інсектоакарицид, уражає периферичну нервову систему комах і кліщів у всіх фазах їхнього розвитку. Ефективний проти ектопаразитів: безкрилі комахи: блохи Ctenocephalides..
23.85 ₴ Без ПДВ:23.85 ₴
Краплі від бліх кліщів та гельмінтів
до 2.5 кг
2.5-7.5 кг
Boehringer Ingelheim Бродлайн - краплі від бліх, кліщів та гельмінтів для котів та кошенят від 7-тижневого віку та масою до 2,5 та від 2,5 до 7,5 кг. Фармакологічні властивості Препарат – контактний інсекто-акарицид, що активно діє на преімагінальні та імагінальні форми ектопаразитів (вші, блохи, во..
331.79 ₴ Без ПДВ:331.79 ₴
Ветеринарний інсектоакарицидний препарат для сільськогосподарських та домашніх тварин
Екстразоль М ветеринарний інсектоакарицидний препарат для терапії та профілактики ектопаразитарних захворювань сільськогосподарських та домашніх тварин, використовується в приміщеннях та безпосередньо на тваринах. Показання до застосування препарату «Екстразоль М» Препарат має широкий спектр інсект..
97.51 ₴ Без ПДВ:97.51 ₴
Протипаразитний засіб
Фронтлайн Комбо застосовують для боротьби з блохами, вошами, волосоїдами і кліщами (іксодовими, хейлителлами) тхорів і кішок шляхом топікального нанесення на шкіру. Перед обробкою у піпетки відламують кінчик, розсовують у тварини шерсть в ділянці спини (між лопатками) і, натискаючи на піпетку, нанос..
738.39 ₴ Без ПДВ:738.39 ₴
Протипаразитний спрей для котів та собак
100 мл
250 мл
Розчин для зовнішнього застосування, спрей. Фармакологічні властивості АТС-vet QP53, ектопаразициди, інсектициди та репеленти (QP53AX15 – фіпроніл) Препарат-контактний інсектоакарицидний розчин для зовнішнього застосування. Фіпроніл, що входить до складу препарату, є похідним піразолу з інсектицидно..
499.67 ₴ Без ПДВ:499.67 ₴
Антипаразитний спрей від бліх та іксодових кліщів для собак та котів
Профілактика і лікування собак і кішок при еко паразитарних захворюваннях, викликаних блохами (Ctenocephalides spp.) І кліщами (Ixodidae ricinus). Препарат Больфо спрей знищує бліх і кліщів миттєво після нанесення. Загиблих після обробки кліщів, які залишилися прикріпленими до шкіри тварин, видаляю..
256.63 ₴ Без ПДВ:256.63 ₴
Захист від паразитів впродовж 7-ми місяців
Нашийник знищує кліщів вдовж 5 місяців і запобігає їх появі ще 2 місяці. Знищує бліх вдовж 7 місяців. В період високої активності паразитів нашийник необхідно міняти раз в 5 місяців. Перед використанням нашийник розтягнути до появи на поверхні білої пудри. При намоканні нашийник не втрачає своїх вла..
250.43 ₴ Без ПДВ:250.43 ₴
Показано з 1 по 24 із 33 (2 сторінок)