Меню
Кошик

Кішки

Чим годувати кішку?

Кішки сьогодні одні з найпопулярніших домашніх тварин. І саме тому питання, чим годувати кішку, виникає у кожного власника, адже від корму безпосередньо залежить здоров'я кішки, а значить і її благополуччя.

Корм для кішок сьогодні представлений двома великими групами: сухий та вологий. Сухий - це гранули, що не містять води, довго зберігатися без втрати якості, має високу енергетичну цінність за рахунок високого вмісту вуглеводів та білків відносно недорогою. Щоправда, такий корм не дуже добре засвоюється організмом тварини через низький вміст води та жирів. Але це можна виправити, якщо ваша кішка питиме достатньо кількість води. Вологий або консервований – містить велику кількість вологи та жирів, через що добре засвоюється.

І вологий та сухий корм поділяється на групи залежно від віку вашої кішки. Корми для молодих, дорослих та літніх кішок кардинально відрізняються за складом, оскільки потреби різних вікових груп у тих чи інших вітамінах та мінералах абсолютно різні. Окремо коштує корм для кошенят – замінник молока кішки мами. Адже чим годувати кошеня це дуже важливе питання, оскільки від правильності вибору корму залежатиме подальше життя вашого маленького вихованця.

Також варто враховувати породу, розмір вашої кішки, її спосіб життя, супутні хвороби (якщо є). Особливу увагу зверніть на корми для стерилізованих кішок. Вони відрізняються від звичайних зниженим вмістом жирів та деяких інших елементів, оскільки стерилізовані тварини схильні до ожиріння. І неправильне харчування може призвести до великих проблем зі здоров'ям таких котиків.

Залежно від якості продуктів, що входять до складу корму, виділяють три основні види: економ - найдешевші, до їх складу входять лише субпродукти у поєднанні з різними смаковими добавками та ароматизаторами; преміум поєднують натуральне м'ясо з ароматизаторами та іншими хімічними добавками; супер-преміум або холістик містять лише натуральні продукти.

Як доглядати кота?

Ще одне питання, яке непокоїть власників пушистиків. Тваринові необхідно забезпечити ігрову зону та місце для годівлі. І в цьому вам допоможуть наші товари для котів. У нас ви знайдете найрізноманітніші іграшки, миски, напувалки, лотки, когеточки та багато іншого. А якщо ви збираєтеся подорожувати разом з кішкою, то обов'язково варто звернути увагу на амуніцію, яка представлена ​​різними видами перенесення, повідці та нашийники.

Невід'ємною частиною життя котика в квартирі є санітарної зони. Лоток для котів варто підбирати з урахуванням віку, розміру вашого вихованця. Є лотки з наповнювачем чи без. Тут вибирати тільки вам, але врахуйте, що вибраний лоток обов'язково має сподобатися котику.

Особливу увагу необхідно приділяти здоров'ю вашого котика. Різні вітаміни, добавки та краплі для котів допоможуть вам подбати про здоров'я вашого вихованця. І не забувайте про засоби від бліх, оскільки навіть домашня кішка повинна регулярно проходити обробку.

У нашому інтернет магазині ви можете купити всі необхідні зоотовари для вашої кішки. Доставка товарів здійснюється в Київ, Дніпро, Одесу, Львів, Харків та інші міста України Новою Поштою. В Одесі можливе самовивезення.