Меню
Кошик

Корм

Versel Laga Crispy Muesli Guinea Pigs 20 кг
-10 %
Корм для морських свинок
1 кг
20 кг
Crispy Muesli Guinea Pigs - збалансований корм, який повністю відповідає фізіологічним потребам морських свинок. Так як організм морських свинок не виробляє вітамін С, екструдовані гранули Crispy містять додатковий вітамін С...
2127.06 ₴ 1914.35 ₴ Без ПДВ:1914.35 ₴
Versel Laga Crispy Muesli Hamster 20 кг
-10 %
Корм для хом'яків, поцюків, мишей, піщанок
1 кг
20 кг
Crispy Muesli Hamster - це повноцінний корм для хом'яків з додатковим вмістом вітаміну Е, який повністю відповідає харчовим потребам цих тварин...
3075.92 ₴ 2768.33 ₴ Без ПДВ:2768.33 ₴
Versel Laga Hamster Nature 750 гр
-10 %
Повноцінний збалансований корм для хом'яків
Versele-Laga Hamster Nature - повноцінний збалансований корм розроблений з урахуванням природних харчових потреб хом'яків. Здорова преміум формула з додатковою кількістю зерен і насіння, фруктів, горіхів, трав. Це високоякісна суміш натуральних компонентів. Юкка Шидигера - допомагає зменшити запах е..
379.21 ₴ 341.29 ₴ Без ПДВ:341.29 ₴
Vitacraft Chinchilla PELLETS 1 кг
Хіт
Гранульований корм для шинншилл
Корм Vitakraft Pellets для шиншил ідеально підходить для повсякденного догляду за вашим вихованцем. Адаптовані до потреб шиншил, гранули містять люцерну - джерело великої кількості клітковини для оптимального травлення. Кожна гранула збагачена необхідними вітамінами. Гранульований рослинний корм ..
118.78 ₴ Без ПДВ:118.78 ₴
Гранульований корм для кроликів
Солод допомагає підтримувати життєві сили, а люцерна особливо корисна для оптимального засвоєння їжі. Корм збагачений необхідними вітамінами і мінералами. Застосування: в залежності від розміру, породи і віку кролика рекомендується середня щоденна норма 50-80 г корму. Щодня забезпечуйте тварину свіж..
199.58 ₴ Без ПДВ:199.58 ₴
Для вередливих до їжі кроликів
Повнораціонний корм для кроликів. Ідеально підходить для вибагливих тварин. Смачний корм для кроликів VITA Special багатий білками люцерни, зародками пшениці і смачними овочами. Корм містить всі життєво необхідні поживні речовини в оптимальній кількості і задовольняє всі потреби дорослих кролів. Нез..
217.44 ₴ Без ПДВ:217.44 ₴
Корм для морських свинок
Соковитий буряк, багата клітковиною люцерна, ароматна петрушка - в Emotion Beauty Selection Adult зібрано все найсмачніше і корисне для морських свинок. Склад корму підібраний спеціально для дорослих морських свинок і містить метіонін для росту шерсті. Корисні олії сприяють блиску шерсті і здоров'ю ..
264.34 ₴ Без ПДВ:264.34 ₴
Корм для морских свинок
Меню Vital для морських свинок є збалансованим раціоном, в складі якого Ваш вихованець знайдете все необхідне для свого здорового і тривалого життя. Корм містить різні злаки, яблука, корисні овочі, такі як гарбуз і буряк. Склад Menu не містить цукру. Всі необхідні вітаміни, мінерали та мікроелементи..
97.34 ₴ Без ПДВ:97.34 ₴
Vitapol Корм Economic для кролика 1.2 кг
Хіт
Корм для кролика
Повнораціонний корм для кроликів від компанії Vitapol - це збалансована базова суміш, яка характеризується підвищеним вмістом клітковини, необхідної для забезпечення правильного травного процесу у кроликів, а також великою кількістю перетравлюваного білка, одержуваного з злаків і горохових пластівці..
146.78 ₴ Без ПДВ:146.78 ₴
Корм для морської свинки
Повнораційний корм для морських свинок Vitapol Economic це чудова можливість заощадити купуючи корм для свого улюбленця. Корм Vitapol Economic містить усі необхідні компоненти для повноцінного харчування вашої морської свинки...
146.78 ₴ Без ПДВ:146.78 ₴
Корм для хом'яка
Повнораційний корм для хом'яків Vitapol Economic це чудова можливість заощадити купуючи корм для свого улюбленця. Корм Vitapol Economic містить усі необхідні компоненти для повноцінного харчування вашого хом'яка...
137.65 ₴ Без ПДВ:137.65 ₴
Корм для декоративного кролика
Повсякденний корм Vitapol Expert це нова генерація корму для кроликів. Збалансований підбір компонентів, включаючи екструдат, дозволяє регулювати травлення. Екстракт Юккі стимулює обмін речовин та знижує неприємні запахи. Збагачений вітамінами та антиоксидантами...
226.08 ₴ Без ПДВ:226.08 ₴
Корм для морської свинки
Повсякденний корм Vitapol Expert – це нова генерація корму для морської свинки. Збалансований підбір компонентів, включаючи екструдат, дозволяє регулювати травлення. Екстракт Юккі стимулює обмін речовин та знижує неприємні запахи. Збагачений вітамінами та антиоксидантами...
226.08 ₴ Без ПДВ:226.08 ₴
Корм для шиншили
Повсякденний корм Vitapol Expert це нова генерація корму для шиншили. Збалансований підбір компонентів, включаючи екструдат, дозволяє регулювати травлення. Екстракт Юккі стимулює обмін речовин та знижує неприємні запахи. Збагачений вітамінами та антиоксидантами...
230.98 ₴ Без ПДВ:230.98 ₴
Повнораціонний корм для хом'яка
Корм Vitapol Karmeo - це корм преміум класу. У кормах знижений вміст цільних зерен. Зерна замінені високоякісними гранулами на базі лугового сіна. Завдяки цьому Karmeo, характеризуються більш високим вмістом клітковини. Таке рішення покращує травлення і правильне функціонування травної системи. Кор..
83.49 ₴ Без ПДВ:83.49 ₴
Корм для кроликів
Корм Vitapol Karmeo – це корм преміум класу. У кормах знижено вміст цілісних зерен. Зерна замінені високоякісними гранулами з урахуванням лугового сіна. Завдяки цьому Karmeo, характеризуються вищим вмістом клітковини. Таке рішення покращує травлення та правильне функціонування травної системи...
162.71 ₴ Без ПДВ:162.71 ₴
Корм для шиншил
450 гр
1 кг
Корм ​​Vitapol Karmeo - це корм преміум класу. В кормах знижений вміст цільних зерен. Зерна замінені високоякісними гранулами на базі лугового сіна. Завдяки цьому KARMEO, характеризуються більш високим вмістом клітковини. Таке рішення покращує травлення і правильне функціонування травної системи. ..
177.45 ₴ Без ПДВ:177.45 ₴
Повнораціонний корм для дегу
Рецептура корму розроблена спеціально для дегу, які утримуються в домашніх умовах. Вона складена на основі найновітніших світових норм годування, а також рекомендацій провідних світових фахівців з розведення та утримання дегу. Корм має унікальний склад, який задовольняє всі потреби дегу в поживних р..
103.61 ₴ Без ПДВ:103.61 ₴
Природа Speciаl One для декоративних кроликів 500 гр
Хіт
Повнораціонний корм для декоративних кроликів
Рецептура корму розроблена спеціально для декоративних кроликів, які утримуються в домашніх умовах. Вона складена на основі найновітніших світових норм годування, а також рекомендацій провідних світових фахівців з розведення та утримання декоративних кроликів. Унікальний корм включає відбірні трави,..
112.99 ₴ Без ПДВ:112.99 ₴
Повнораціонний корм для декоративних пацючків
Рецептура корму розроблена спеціально для декоративних пацюків, які утримуються в домашніх умовах. Вона складена на основі найновітніших світових норм годування, а також рекомендацій провідних світових фахівців з розведення та утримання декоративних гризунів. У складі раціону - 21 інгредієнт, серед ..
94.94 ₴ Без ПДВ:94.94 ₴
Повнораціонний корм для морських свинок
Рецептура корму розроблена спеціально для морських свинок, які утримуються в домашніх умовах. Вона складена на основі найновітніших світових норм годування, а також рекомендацій провідних світових фахівців з розведення та утримання морських свинок. Корм має унікальний склад, включає трав’яні гранули..
107.00 ₴ Без ПДВ:107.00 ₴
Повнораціонний корм для хом'яків
Рецептура корму розроблена спеціально для хом’яків та інших дрібних гризунів, які утримуються в домашніх умовах. Вона складена на основі найновітніших світових норм годування, а також рекомендацій провідних світових фахівців з розведення та утримання декоративних хом’яків. Корм має унікальний склад,..
94.94 ₴ Без ПДВ:94.94 ₴
Повнораціонний корм для шиншил
Рецептура корму розроблена спеціально для шиншил, які утримуються в домашніх умовах. Вона складена на основі найновітніших світових норм годування, а також рекомендацій провідних світових фахівців з розведення та утримання шиншил. Корм має унікальний склад, включає відбірне зерно, цілющі трави, ягод..
100.25 ₴ Без ПДВ:100.25 ₴
Природа Коктейль Кролик 500 гр
Хіт
Корм для декоративних кроликів
Корм преміум-класу для гризунів! Багатий і різноманітний склад, збалансований з урахуванням потреб улюбленців! Корм складено згідно з рекомендаціями ветеринарів та власників декоративних гризунів. Суміш насіння та зерна, збагачена фруктами, овочами, травами, забезпечує кроликів всім необхідним для м..
67.21 ₴ Без ПДВ:67.21 ₴
Показано з 1 по 24 із 61 (3 сторінок)