Меню
Кошик

Beaphar

Мінеральна суміш для активізації пігменту котів та собак
Мінеральна суміш Beaphar Algolith - вітамінно-мінеральна харчова добавка з натуральних морських водоростей для активізації натурального пігменту. Приготовлена ​​за спеціальною технологією, що зберігає максимум корисних речовин і підвищує відсоток засвоюваності мікроелементів в організмі тварини. Рек..
283.68 ₴ Без ПДВ:283.68 ₴
Вітамінізовані ласощі для собак з таурином та біотином печінкою та протеїном
Комплекс вітамінів з біотином і таурином, з протеїном і печінкою. Для підтримки здоров’я шкіри, шерсті, зору, серця і мозку собаки. Протеїн зміцнює весь організм тварини, а смакова добавка з печінки надає різноманітності її повсякденному меню. Може бути використане як заохочення. Дозування: Щоденно..
248.53 ₴ Без ПДВ:248.53 ₴
Молочна суміш для вигодовування кошенят
Lactol Kitty Milk - повноцінний замінник молока для новонароджених кошенят. Рекомендовано як штучне харчування для кошенят, які відлучені від матері, або як додаткове харчування при переході від материнського молока, а також для вагітних і лактуючих самок та видужуючих тварин. Формула Lactol Kitty M..
978.07 ₴ Без ПДВ:978.07 ₴
Антистрес краплі для собак
Препарат знижує стрес і заспокоює собак, завдяки ефекту екстракту валеріани, який міститься в мікрокапсулах. Працює за принципом повільного вивільнення і тривалої ефективності. Підходить для всіх порід і вікових груп. Вказівки до застосування Використовуйте в разі надмірного занепокоєння у тварини ..
299.27 ₴ Без ПДВ:299.27 ₴
Біологічний ліквідатор запаху з ароматом орхідеї для котячих туалетів
«Ліквідатор запаху з ароматом орхідеї для котячих туалетів » - це унікальний продукт, до складу якого входить інноваційна суміш: приємний м’який дезодорант, інгібітор ферментів (уреази), та натуральні корисні бактерії. Він не просто маскує запах, а повністю усуває причину його появи! Має приємний а..
341.86 ₴ Без ПДВ:341.86 ₴
Вітамінні краплі для птахів
Вітамінна кормова добавка у формі крапель Paganol для зміцнення оперення декоративних птахів. Допомагає при авітамінозах. Незамінна при оновленні пір'я. Запобігає тьмяності оперення, облисіння та самовищипування пір'я. Містить комплекс вітамінів, які допомагають підтримувати здоров'я шкіри та оперен..
242.54 ₴ Без ПДВ:242.54 ₴
Відлякуючий гель для котів та собак не призначених для туалету
Відлякуючий гель STOP IT EXTERIER Crystals має неприємний для кішок і собак запах, який привчить ваших вихованців або просто непроханих чотирилапих гостей уникати місця на вулиці, де їхня присутність небажана (вздовж стін, паркани, ворота, огородження, газони, квітники, ділянки). , садові меблі і т...
326.50 ₴ Без ПДВ:326.50 ₴
Протипаразитарний нашийник для кішок та котенят
Відлякує комах (бліх, кліщів, комарів), заспокоює свербіж і роздратування шкіри, усуває неприємний запах тварини. Ефективний 4 місяці. Можна використовувати для кошенят з 2-х місячного віку. Колір нашийника зелений, нашийник водостійкий, довжина 35 см..
163.61 ₴ Без ПДВ:163.61 ₴
Протипаразитарний нашийник для дорослих собак та цуценят
Відлякує комах (бліх, кліщів, комарів), заспокоює свербіж і роздратування шкіри, усуває неприємний запах тварини. Колір нашийника - зелений, нашийник водостійкий, довжина 65 см. Після того, як нашийник одягнений, він зберігає свою активність впродовж 4 місяців (за умови постійного носіння). Наший..
178.18 ₴ Без ПДВ:178.18 ₴
Протипаразитарний нашийник для кішок
Білий
Жовтий
Червоний
Помаранчивий
Показання: Профілактика і лікування энтомозів кішок (воші, блохи, волосоїди). Профілактика зараження кішок іксодовими і коростяними кліщами. Протипоказання: Нашийник забороняється застосовувати кошенятам молодше за 6-ть місяців, вагітним і годуючим кішкам...
168.31 ₴ Без ПДВ:168.31 ₴
Протипаразитарний нашийник для великих собак
Нашийник від бліх та кліщів для собак великих порід з шестимісячного віку. Знищує паразитів і захищає від повторного зараження блохами (впродовж 5 міс.) і кліщами (впродовж 2.5 міс.) з моменту одягання. Починає ефективно діяти через 5 - 7 діб від початку застосування. Спосіб застосування: Надіньт..
183.65 ₴ Без ПДВ:183.65 ₴
Заспокійливий нашийник для котів
Нашийник для зняття стресу ефективно коригує проблеми поведінки, викликані стресовою ситуацією. Заспокоює і сприяє хорошій поведінці Вашого вихованця. Використовуйте в разі неспокійної поведінки, надмірної тривоги, під час подорожі, феєрверків та інших стресових ситуацій. Натуральні та безпечні інгр..
295.09 ₴ Без ПДВ:295.09 ₴
Beaphar Нашийник No Stress Collar dog 65 см
Хіт
Заспокійливий нашийник для собак
Нашийник для зняття стресу - ефективно усуває проблеми поведінки, викликані стресовою ситуацією у собак віком старше 12 тижнів. Натуральні та безпечні активні інгредієнти (ефірні масла валеріани 2,47%, лаванди 0,94%) поступово вивільняються протягом усієї дії нашийника. Ефект настає через 1 годину п..
275.65 ₴ Без ПДВ:275.65 ₴
Спрей антиблошиний для птахів
Протипаразитарний спрей, призначений для боротьби зі шкірними паразитами у птахів: бліхами, вошами та кліщами. Активні інгредієнти: піретрин 0,19%. Вказівки до застосування Обробіть спреєм птицю проти зростання пір'я, поки шкіра та оперення не стануть вологими. Оберігайте очі та дзьоб птиці від попа..
377.29 ₴ Без ПДВ:377.29 ₴
Вітамінізовані ласощі для собак з біотином
Doggy's + Biotin вітамінізовані ласощі з біотином для собак. Cприяє поліпшенню стану шерсті, надає їй блиску і життєвої сили, робить шкіру і шерсть собаки здоровими. Особливо рекомендується довгошерстим собакам. Вітамін В1 важливий для метаболізму вуглеводів. Вітамін В4 бере участь в обміні амінокис..
158.63 ₴ Без ПДВ:158.63 ₴
Вітамінізовані ласощі зі смаком печінки для собак
Doggy's + Liver вітамінізовані ласощі зі смаком печінки для собак. Містять комплекс вітамінів і мінеральних речовин, які необхідні собаці щодня, але часто відсутні у його повсякденному раціоні. Відмінний смак, який не залишить байдужим вашого улюбленця! Кальцій необхідний для структурної цілісності ..
103.35 ₴ Без ПДВ:103.35 ₴
Вітамінізовані ласощі для здорового розвитку цуценят
Вітамінізовані ласощі для цуценят. Ідеальне доповнення до щоденного раціону цуценят у віці від 6 тижнів. Містить всі необхідні для здорового розвитку вітаміни і мінеральні речовини для здорового розвитку цуценят. Мікро та макроелементи, які входять до складу тканин, клітин крові, гормонів, ферментів..
155.19 ₴ Без ПДВ:155.19 ₴
Вітамінізовані ласощі для підтримки здоров'я собак старших 7 років
Унікальна мінеральна харчова добавка у вигляді ласощів для собак старших 7 років. Підтримує здоров'я кісток і зубів, містить легко засвоюваний кальцій для міцності кісток, протеїн з високою біологічною цінністю для додання енергії. Підтримує роботу серця і покращує зовнішній вигляд шерсті. Щоб зменш..
163.34 ₴ Без ПДВ:163.34 ₴
Мінеральна суміш для вагітних та годуючих собак та кішок
Мінеральна суміш Beaphar Irish Cal - це комплексна, збалансована мінеральна кормова добавка для собак і кішок, а також вагітних і годуючих самок. Суміш високоякісних мінеральних речовин, збагачена фосфатом і лактатом кальцію, сприяє правильному розвитку здорового і гнучкого скелету, міцних зубів і я..
204.55 ₴ Без ПДВ:204.55 ₴
Молочна суміш для вигодовування цуценят
Lactol Puppy Milk повноцінне харчування для новонароджених цуценят. Рекомендовано для: осиротілих цуценят та цуценят, які народжені у великому виводку. Суміш може бути використана як штучне харчування при переході від материнського молока, або як додаткове харчування для вагітних та лактуючих самок,..
635.19 ₴ Без ПДВ:635.19 ₴
Засіб для прискорення линьки кішок
Рідкі вітаміни Beaphar Laveta Super for cats це вітаміни для шерсті кішок. Сприяють швидкій і якісній линьки, запобігають випадінню здорової шерсті і появі лупи, знімають свербіж шкіри, покращують якість і вид шерсті. Дозування залежить від ваги кішки. Щодня кішкам вагою до 100 г - 2 краплі, 100-500..
301.82 ₴ Без ПДВ:301.82 ₴
Засіб для прискорення линьки собак
Кормова добавка Laveta Super для поліпшення стану шерсті собак. Сприяє швидкій та якісній линьки, запобігає випадіню здорової шерсті і появи лупи, знімає свербіж шкіри, покращує зовнішній вигляд шерсті. Вітамін В1 потрібен для метаболізму вуглеводів. Вітамін В2 важливий для генерації енергії, що вит..
309.21 ₴ Без ПДВ:309.21 ₴
Антистрес краплі для кішок
Препарат знижує стрес і заспокоює кішок, завдяки ефекту екстракту валеріани, який міститься в мікрокапсулах. Препарат працює за принципом медлен¬ного вивільнення і тривалої ефективності. Вказівки до застосування Використовуйте в разі надмірного занепокоєння у тварини в зв'язку зі зміною обстановки,..
299.27 ₴ Без ПДВ:299.27 ₴
Мінеральна суміш для зубів та кісток кішок та собак
Кормова вітамінно-мінеральна добавка Salvikal для собак і кішок використовується для додання тваринам життєвої сили, зміцнення мускулатури, зубів і кісток. Містить важливі поживні речовини: дріжджі, вітаміни, мікроелементи, кальцій і фосфор, які постійно необхідні домашнім тваринам для підтримки зд..
308.37 ₴ Без ПДВ:308.37 ₴
Показано з 1 по 24 із 26 (2 сторінок)