Меню
Кошик

Bayer

Bayer Advantage 1 піпетка до 4 кг
Хіт
Засіб від бліх для котів та декоративних кроликів
до 4 кг
4-8 кг
Застосування: Профілактика та лікування котів і декоративних кролів при ураженні блохами Ctenocephalides felis. Препарат може бути застосований для лікування алергічного блошиного дерматиту. Одна обробка захищає тварину від повторної інвазії протягом 4-х тижнів. Дозування: Для тварин масою тіла д..
148.55 ₴ Без ПДВ:148.55 ₴
Засіб від бліх та кліщів для собак
до 4 кг
10-25 кг
25-40 кг
4-10 кг
40-60 кг
Застосування: Профілактика та лікування собак при ураженні кліщами (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.), блохами (Ctenocephalides spp.), вошами (Trichodectes canis), волосоїдами. Відлякування москітів, комарів та мух у собак. Одноразова обробка захищає тварин від ураження бл..
201.28 ₴ Без ПДВ:201.28 ₴
Протипаразитний засіб
Застосування: Лікування та профілактика котів при ураженні блохами (Ctenocephalides felis); лікування отодектозу (Otodectes cynotis) та нотоедрозу (Notoedres cati); лікування кишечних (Toxocara cati і Ancylostoma tubaeforme) і легеневих (Eucoleus aerophilus / syn. Capillaria aerophila) нематодозів;..
362.10 ₴ Без ПДВ:362.10 ₴
Протипаразитний засіб
до 4 кг
4-10 кг
10-25 кг
25-40 кг
Застосування: Профілактика та лікування собак при змішаних паразитарних інвазіях. Для лікування і профілактики: бліх (Ctenocephalides felis); вошей та волосоїдів (Trichodectes canis); кліщами (Otodectes cynotis, Sarcoptes scabiei var. canis, Demodex canis); філяріатозами (знищення мікродирофілярій ..
345.62 ₴ Без ПДВ:345.62 ₴
Антипаразитний нашийник від бліх та іксодових кліщів
65 см
35 см
Застосування: Профілактика та лікування собак та котів при ектопаразитарних захворюваннях, викликаних блохами (Ctenocephalides spp.) і кліщами (Ixodidae ricinus). Дозування: На тварину застосовують один нашийник. Відкривають упакування, нашийник розгортають, видаляють тонкі пластикові перегородки..
354.90 ₴ Без ПДВ:354.90 ₴
Антипаразитний нашийник захист від бліх та кліщів
38 см
70 см
Застосування: Профілактика та лікування зараження блохами (Ctenocephalides felis, Ctenocephalides canis, Pulex irritans) протягом 8 місяців. Лікування та профілактика алергічного блошиного дерматиту. Нашийник запобігає розвитку личинок бліх в оточуючому тварину середовищі. Знищення та відлякування ..
1261.39 ₴ Без ПДВ:1261.39 ₴
Нашийник для захисту від іксодових кліщів та бліх
35 см
48 см
66 см
Застосування: Профілактика та лікування собак при ураженні ектопаразитами: блохами (Ctenocephalides canis/felis, Pulex irritans) та паразитиформними кліщами (Ixodes ricinus, Dermacentor spp., Rhipicephalus spp.). Після відкриття упакування нашийник розгортають, видаляють тонкі пластикові перегород..
497.26 ₴ Без ПДВ:497.26 ₴
Антигельмінтик для собак
Застосування: Лікування та профілактика собак при ураженні змішаними інвазіями, спричинюваними гастроінтестинальними нематодами (зрілі та незрілі імаго, личинки L4 Toxocara canis, зрілі імаго Uncinaria stenocephala, зрілі імаго Ancylostoma caninum) та еймеріями (Isospora ohioensis complex, Isospora..
302.16 ₴ Без ПДВ:302.16 ₴
Антигельмінтик для кішок Spot - on
0.5-2.5 кг
2.5-5 кг
Застосування: Дегельмінтизація котів при змішаних паразитарних інвазіях: нематоди – зрілі, незрілі та личинкові форми (личинки 3 та 4 стадії) Toxocara cati, а також зрілі, незрілі та личинкові форми (личинки 4 стадії) Toxascaris leoninа; зрілі, незрілі та личинкові форми (личинки 4 стадії) Ancylost..
151.69 ₴ Без ПДВ:151.69 ₴
Bayer Дронтал для котів 1 таб
Хіт
Антигельмінтик широкого спектру дії в таблетках
Застосовується з профілактичною і лікувальною метою при зараженні круглими (токсокароз, токсаскарідоз, нематодоз, анкілостомоз) і стрічковими (теніїдози, дипилидиоз, цестодози, ехинококкози) хробаками Дія препарату призводить до паралічу, а в слідстві загибелі паразитів і їх виведення з шлунково-киш..
42.96 ₴ Без ПДВ:42.96 ₴
Bayer Дронтал Плюс для собак 1 таб
Хіт
Антигельмінтик широкого спектру дії в таблетках
Ефективний препарат від основних видів гельмінтів собак. Застосовується з профілактичною і лікувальною метою при зараженні круглими (токсокароз, токсаскарідоз, анкілостомоз) і стрічковими (теніїдози, дипилидиоз, ехинококкози) хробаками Ефективний і безпечний для цуценят і дорослих собак Має м'ясний ..
53.25 ₴ Без ПДВ:53.25 ₴
Антипаразитний спрей від бліх та іксодових кліщів для собак та котів
Профілактика і лікування собак і кішок при еко паразитарних захворюваннях, викликаних блохами (Ctenocephalides spp.) І кліщами (Ixodidae ricinus). Препарат Больфо спрей знищує бліх і кліщів миттєво після нанесення. Загиблих після обробки кліщів, які залишилися прикріпленими до шкіри тварин, видаляю..
256.63 ₴ Без ПДВ:256.63 ₴
Антигельмінтик широкого спектру дії в таблетках
Ефективний препарат від основних видів гельмінтів собак великих порід. Застосовується з профілактичною і лікувальною метою при зараженні круглими (токсокароз, токсаскарідоз, анкілостомоз) і стрічковими (теніїдози, дипилидиоз, ехинококкози) хробаками Ефективний і безпечний для цуценят і дорослих соба..
276.10 ₴ Без ПДВ:276.10 ₴
Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)