Меню
Кошик

1st Choice

Сухий гіпоаллегенний сухий корм для котів
Сухий супер-преміум корм для котів 1st Choice Hypoallergenic Duck - це спеціально розроблена формула для дорослих котів з проблемами травлення. Корм не містить зернових продуктів і є чудовою альтернативою при сприйнятливості до традиційних джерел білка. Це дійсно унікальний дієтичний продукт, спрям..
144.57 ₴ Без ПДВ:144.57 ₴
Сухий корм для собак всіх порід що страждають від харчової алергії
Супер-преміум корм на основі м'яса качки і картоплі для собак всіх порід, які страждають від харчової алергії. М'ясо качки - основний гіпоалергенний інгредієнт цієї збалансованої і смачною формули Фест Чойс. Без злаків! Корм створений спеціально для собак, які страждають від харчової алергії. Без х..
471.55 ₴ Без ПДВ:471.55 ₴
Сухий корм для собак з надмірною вагою всіх порід у віці старше 1 року
Супер-преміум корм на основі м'яса курки для собак з надмірною вагою всіх порід у віці старше 1 року. Курка є основним інгредієнтом в цей збалансований і дуже смачним формули. Сожержіт DL-метіонін, (натуральна амінокислота) і бісульфат натрію для забезпечення оптимального рівня pH сечі. Кількість ..
0.00 ₴ Без ПДВ:0.00 ₴
Сухий корм на основі м'яса ягняти океанічної риби і коричневого рису для дорослих собак всіх порід схильних до алергії
Суперпреміум корм на основі м'яса ягняти, океанічної риби і коричневого рису для дорослих собак всіх порід схильних до алергії у віці від 1 до 7 років. Ягня і риба - гіпоалергенні джерела протеїну - головні інгредієнти цієї збалансованої і дуже смачною формули. ЗАГАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ суперпреміум ХАРЧУВ..
84.23 ₴ Без ПДВ:84.23 ₴
Сухий корм для вибагливих та активних котів у віці від 1 до 10 років
Суперпреміум корм 1st Choice ФІНІКИ смачний вибір для котів від 1 року до 10 років з виборчим смаком і для активних вихованців. Самим вибагливим в їжі кішкам подобається збалансоване поєднання двох продуктів: курки і риби! Сухий корм Фест Чойс ФІНІКИ досить калорійний для того, щоб забезпечити енерг..
112.57 ₴ Без ПДВ:112.57 ₴
Сухий корм для здорової шкіри і блискучої шерсті у котів
Супер преміум корм для кішок 1st Choice ЛОСОСЬ ХЕЛЗ - відмінний вибір для дорослих домашніх кішок від 1 до 10 років, які люблять поласувати рибкою. Смак свіжого лосося сподобається найвибагливішим гурманам. Сухий корм Фест Чойс особливо походить довгошерстим кішкам, а також кішкам всіх порід в періо..
109.61 ₴ Без ПДВ:109.61 ₴
Сухий корм для дорослих котів які мешкають в приміщенні
1st Choice КУРКА Виталити сухий супер преміум корм на основі курячого м'яса - основний вибір для квартирних кішок у віці від 1 до 10 років. Це одна з найпопулярніших формул, так як кішки обожнюють курятину. Збалансований склад корму допомагає підтримувати здоров'я і оптимальну кондицію дорослих дома..
105.54 ₴ Без ПДВ:105.54 ₴
Сухий корм для дорослих собак середніх і великих порід
Суперпреміум корм на основі м'яса курки для дорослих собак середніх і великих порід вагою від 15 кг у віці від 14 місяців до 6 років. Курка - головний інгредієнт цього корму. Собаки середніх і великих порід завжди будуть здорові, гарні і життєрадісні з суперпреміум кормом Фест Чойс. ЗАГАЛЬНІ ПЕРЕВА..
1895.94 ₴ Без ПДВ:1895.94 ₴
Сухий корм для дорослих собак мініатюрних та маленьких порід з куркою
Суперпреміум корм на основі м'яса курки для дорослих собак мініатюрних і малих порід вагою до 9,5 кг у віці від 10 місяців до 8 років. Курка - головний інгредієнт цього корму. Собаки міні і малих порід завжди будуть здорові, гарні і життєрадісні з суперпреміум кормом Фест Чойс. ЗАГАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ СУ..
996.10 ₴ Без ПДВ:996.10 ₴
Сухий корм для собак мініатюрних та маленьких порід на основі ягняти і риби
Суперпреміум корм 1st Choice на основі ягняти і риби повністю задовольняє потреби дорослих собак мініатюрних порід у віці від 10 місяців до 8 років. Легкоусвояемая гіпоалергенна формула корму для здоров'я шкіри, вовни і підтримки відмінної фізичної форми дорослих собак малих і мініатюрних порід ваго..
1125.11 ₴ Без ПДВ:1125.11 ₴
Сухий корм для кошенят вагітних і годуючих кішок на основі м'яса курки
1st Choice КОТЕНОК суперпреміум корм на основі м'яса курки - перший вибір кошенят, вагітних і годуючих кішок. Сухий корм Фест Чойс повністю задовольняє потреби зростаючого організму кошеня з 2-х до 12-ти місяців. Оптимальний вибір для старту в здорове життя! ЗАГАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ СУПЕР ПРЕМІУМ ХАРЧУВАН..
2153.90 ₴ Без ПДВ:2153.90 ₴
Сухий корм для цуценят всіх порід у віці від 2 до 12 місяців
Супер преміум корм на основі м'яса ягняти, океанічної риби і коричневого рису для цуценят всіх порід у віці від 2 до 12 місяців. ЗАГАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ СУПЕР ПРЕМІУМ ХАРЧУВАННЯ ФЕСТ ЧОЙС Містить гіпоалергенні протеїни ягняти і океанічної риби, вітаміни, кальцій та інші мінерали для оптимального росту і ..
2229.42 ₴ Без ПДВ:2229.42 ₴
Сухий корм для цуценят середніх та великих порід вагою від 9,5 кг у віці від 2 до 14 місяців
Суперпреміум корм на основі м'яса курки для цуценят середніх і великих порід вагою від 9,5 кг у віці від 2 до 14 місяців. Корм Фест Чойс містить необхідну кількість протеїнів, вітамінів і мінералів для оптимального росту і розвитку цуценят середніх і великих порід. ЗАГАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ СУПЕР ПРЕМІУМ Х..
2155.66 ₴ Без ПДВ:2155.66 ₴
Сухий корм для цуценят мініатюрних та малих порід вагою до 9,5 кг у віці від 2 до 10 місяців
Суперпреміум корм на основі м'яса курки для цуценят мініатюрних і малих порід вагою до 9,5 кг у віці від 2 до 10 місяців. ЗАГАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ СУПЕР ПРЕМІУМ ХАРЧУВАННЯ ФЕСТ ЧОЙС: > Містить необхідну кількість протеїнів, вітамінів і мінералів для оптимального росту і розвитку цуценят. > Без кукурудзи, ..
1149.86 ₴ Без ПДВ:1149.86 ₴
Сухий корм для цуценят мініатюрних та дрібних порід з ягням та рибою
Суперпреміум корм 1st Choice для цуценят мініатюрних порід у віці від 2 до 10 місяців. Легкоусвояемая формула корму на основі ягняти і риби повністю задовольняє потреби зростаючого організму цуценя. Кращий вибір для старту в здорове життя цуценят мініатюрних і малих порід вагою до 10 кг! ЗАГАЛЬНІ П..
558.87 ₴ Без ПДВ:558.87 ₴
Сухий корм для літніх та малоактивних котів старше 10 років
Суперпреміум корм 1st Choice СЕНЬОР - турботливий вибір для літніх кішок у віці старше 10 років. З віком в організмі кішок відбуваються неминучі процеси старіння: знижується апетит, зменшується активність, з'являються проблеми з суглобами, гірше працює імунна система. Формула корму розроблена з урах..
1123.91 ₴ Без ПДВ:1123.91 ₴
Сухий корм для літніх або малоактивних собак середніх і великих порід
Суперпреміум корм на основі м'яса курки для літніх собак середніх і великих порід у віці понад 6 років або для дорослих собак, схильних до рушникі. ЗАГАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ суперпреміум ХАРЧУВАННЯ ФЕСТ ЧОЙС Курка - головний інгредієнт цієї збалансованої і дуже смачною формули. Без кукурудзи, пшениці і сої..
1787.88 ₴ Без ПДВ:1787.88 ₴
Сухий корм для літніх собак усіх порід у віці понад 7 років або для дорослих собак, схильних до повноти з ягням і рибою
1st Choice Senior - суперпреміум корм на основі м'яса ягняти, океанічної риби і коричневого рису для літніх собак усіх порід у віці понад 7 років або для дорослих собак, схильних до повноти. Ягня і риба - гіпоалергенні джерела протеїну і головні інгредієнти цієї збалансованої і дуже смачною формули ..
1687.38 ₴ Без ПДВ:1687.38 ₴
Сухий корм з куркою для старіючих собак міні та малих порід
Переваги: - Курка - головний інгредієнт цієї збалансованої і дуже смачною формули. - 25% висушеного м'яса курки. - Без кукурудзи, пшениці і сої. - L-карнітин допомагає засвоювати жир і перешкоджає його відкладенню. - Пребиотики і екстракт імбиру покращують травлення. - Без хімічних барвників, консер..
440.19 ₴ Без ПДВ:440.19 ₴
Сухий корм з куркою для стерилізованих дорослих котів
Переваги: - 1st Choice Sterilized допоможе організму підтримувати здорову вагу на довгі роки. - Високий рівень білка з курячого борошна допомагає вашій кішці підтримувати м'язову масу тіла - Відсутність злаків сприятиме легкому травленню і знімає навантаження з кишкового тракту. - Низький рівень маг..
2582.42 ₴ Без ПДВ:2582.42 ₴
Сухий корм для котів схильних до сечокам'яної хвороби
Сухий корм 1st Choice Urinary Health ФЕСТ ЧОЙС УРІНАРІ ХЕЛС призначений для підтримки здоров'я сечовидільної системи дорослих котів старше 1 року. Знижений рівень магнію, кальцію і фосфору в кормі підтримує оптимальний баланс рН (кислотності) сечі, завдяки чому розчиняються струвитного камені. Збала..
1472.81 ₴ Без ПДВ:1472.81 ₴
Сухий корм для стерилізованих та схильних до повноти кішок
Суперпреміум корм 1st Choice Weight Control КОНТРОЛЬ ВАГИ - дієтичний вибір для стерилізованих кішок, кастрованих котів і схильних до повноти тварин віком від 1 року і старше. Низький вміст жиру в формулі корми і підвищений вміст протеїну сприяють ефективно втрачати жиру тіла без зниження м'язової м..
2222.81 ₴ Без ПДВ:2222.81 ₴
Показано з 1 по 22 із 22 (1 сторінок)